Переглядів: 1459 Час на прочитання: 2 хв
Новости

24 грудня на ВДНГ почала працювати оранжерея. На час зимових свят вона перетвориться на магічний скляний будинок з новорічними декораціями, чарівними героями й теплим баром. Tomato.ua розповість детальніше про головний insta-плейс Зимової країни на ВДНГ.

Скляна оранжерея поділена на тематичні зони. У виставковій залі почав працювати бар від виробника джину Hendrick’s, який став головним партнером з реконструкції оранжереї. Проєкт представив співвласник Hendricks’s bar и True Burger Bar Олександр Мусатов та партнери. Серед партнерів — бар-менеджер Надір Кучкаров, переможець легендарного конкурсу барменів World Class Ukraine 2017.

У барі пропонують фірмовий коктейль Greenhouse Sour із джином і додаванням лимонного щербету. Щотижня тут проходитимуть музичні вечори й тематичні заходи.

У лимонарії облаштували святкові фотозони. Тут можна зробити яскраві світлини на фоні тропічних рослин і подивитися шоу аніматорів.

Оранжерея працюватиме з 10:00 до 21:00. Бар прийматиме гостей до 9 січня з 18:00 до 23:00. А від 9 січня працюватиме з п’ятниці до неділі.

Вартість вхідного квитка до оранжереї – 80 грн. Усі кошти спрямують на реставрацію будівлі.

Кращі місця для зустрічі Нового 2022 року в Києві. Частина 2

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Показати все

Читати статті про Київ

Показати все Показати все

Читати статті про Куди піти у Києві

Показати все Показати все

Читати статті про Новости

Показати все