Команди ресторанів BAO, NAM, Mafia, Georgia готують, щоб допомагати героям. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу від закладів під час війни.

BAO та інші ресторани вдячні кухарям за відвагу та працьовитість у такі тяжкі часи для України.

Кожного дня більше 1000 порцій команда відправляє для ЗСУ, тероборони, лікарень, поліції та всіх нужденних.

Нашим бійцям потрібна допомога:

Ми знаходимо можливості, як допомогти нашій Державі. Долучайтеся до корисної справи! Наше об‘єднання та спільні зусилля переможуть!

До Tomato.ua звернувся представник BAO – Богдан:

«Хочу звернутися до вас із проханням про допомогу. У зв’язку з ситуацією в Україні наш ресторан зараз займається благодійністю. Кожного дня ми готуємо обіди для ЗСУ, нацгвардії, госпіталів, ДСНС України, поліції.

Наразі, на жаль, не вистачає продуктів у зв’язку із великим об’ємом роботи. Нам потрібна допомога, щоб далі продовжувати готувати.

Зараз нашій команді потрібні крупи (макарони, рис, гречка і т.д.), м’ясо (курка, свинина, телятина – будь-що, візьмемо будь-яке м’ясо). А також овочі (морква, буряк, цибуля, капуста, зелень), олія, молочна продукція і т.д.

Ми просимо бізнесменів, виробників і постачальників товару, також волонтерів та усіх небайдужих долучитися до нашої справи. Будемо дуже вдячні, якщо вдасться надати гуманітарну допомогу та доставити продукти!»

Контакти та деталі у дописі на сторінці BAO в Instagram.

Інформацію про допомогу на свій сторінці також опублікував Ектор Хіменес-Браво, власник ресторанів BAO та NAM:

Наша команда – воює в тилу. Наша задача нагодувати всіх, хто сьогодні захищає нашу країну.

Кожного дня ми доставляємо від 1000 до 2000 порцій їжі. І тому я звертаюся до вас за фінансовою підтримкою.

Пам’ятайте: навіть 10 чи 100 гривень – важливі. Якщо ви сьогодні у безпеці – допоможіть тим, хто захищає ваш дім.

Кошти можна надсилати у гривні, доларах і євро. Реквізити у дописі в Instagram.

Слава Україні!??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Tarantino family: давайте годувати захисників Києва разом!??