Ресторан Georgia

Georgia
?
Київ, вул. Хрещатик 6
?
Все фотографии
Ресторан Georgia
Київ, вул. Хрещатик 6
Київ, вул. Хрещатик 6
+38 067 690 2727
Майдан Незалежності
Кухня:  Грузинська
Середній чек: 
$$$$
Опис
У самому центрі столиці, на Хрещатику, розмістився ресторан «Georgia». Гостям тут пропонують автентичну грузинську кухню в авторській подачі від шеф-кухаря. Головною особливістю закладу вважається система безліміту, яка діє протягом години, на хачапурі, хінкалі й м'ясо. Відвідувачі за фіксовану плату можуть безлімітно їсти одну з обраних страв. У ресторані «Georgia» обладнана відкрита кухня, де гості можуть спостерігати процеси приготування страв у тандирі прямо в залі. У меню представлено дес...

У самому центрі столиці, на Хрещатику, розмістився ресторан «Georgia».

Гостям тут пропонують автентичну грузинську кухню в авторській подачі від шеф-кухаря. Головною особливістю закладу вважається система безліміту, яка діє протягом години, на хачапурі, хінкалі й м'ясо. Відвідувачі за фіксовану плату можуть безлімітно їсти одну з обраних страв.

У ресторані «Georgia» обладнана відкрита кухня, де гості можуть спостерігати процеси приготування страв у тандирі прямо в залі. У меню представлено десять видів хачапурі, вісім видів хінкалі, шашлик, люля-кебаб, м'ясні й рибні страви, закуски, салати, десерти.

Хачапурі випікають по-мегрельськи й по-мегрельськи з копченим сиром, імеретинський, по-аджарськи, зокрема зі шпинатом, на шампурі, «Титанік» по-аджраськи, кубдарі й з бараниною і перцем чилі. Начинкою для хінкалі можуть виступати свинина, телятина, баранина, гриби, картопля, вишня.

Серед фірмових страв ресторану відзначають:

  • хінкалі «Пшавські» з телятиною і м'ятою,
  • люля-кебаб з баранини,
  • шашлик з телячої вирізки,
  • курчати табака,
  • чанахі з телятини,
  • чахохбілі з куркою,
  • салат з червоною квасолею і телятиною,
  • шурпу з бараниною,
  • чизкейк з сиру надугі.
Оригінальний дизайнерський інтер'єр закладу гармонійно поєднує в собі сучасний стиль і колоритні кавказькі елементи декору - теплі пісочні, теракотові й малахітові відтінки, лаконічні меблі, оздоблення з металу, дерева і дзеркал, оригінальні світильники та декор з підсвічуванням.

Читать статьи о ресторане
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!