Цієї суботи у Києві запрацює перший ресторан для пенсіонерів – Паляниця – про це повідомив на своїй сторінці в Instagram ресторатор Алекс Купер (Shalom, Kyiv Food Market, Молодість, Spilka, Cooper, GiviToMe, Юність, Odessa Food Market). Tomato.ua розповість детальніше про заклад.

Ресторан розташується у Чорноморці за адресою Велика Васильківська, 49 А (Чорноморка). Ресторан абсолютно безкоштовний для людей похилого віку.

Кожного дня у закладі Паляниця з 12:00 до 15:00 на дідусів і бабусь чекатимуть гарячі обіди. Безкоштовно пригощатимуть усіх літніх людей. Відвідувачі зможуть поїсти всередині або взяти їжу з собою.

Алекс Купер дякує партнерам, які допомогли із створенням такого важливого закладу у часи війни в Україні:

Хочу подякувати:

@nasha.ryaba – за те, що в таких скрутний час надаєте нам курку безкоштовно і всіляко допомагаєте;

Чорноморка за вилов риби, а також власникам – за надання закладу, команди і довіру.

@bakehouse_bh та @caotica – за хліб для стареньких.

Команда шукає контакти соціальних працівників, які допоможуть проінформувати пенсіонерів району.

Закликають приєднатися і інші заклади:

Також закликаємо власників інших закладів приєднатися до нашою ініціативи. Ми забезпечуємо продуктами та допомагаємо знайти волонтерів і кухарів.

Якщо ви знаєте дідусів і бабусь, яким потрібна допомога, — пишіть!

Слава Україні! ??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Центр допомоги країні: звернення Goodwine до українців

Читати статті про Куди піти у Києві