У закладі Ponchyk boy у Києві можна підвісити пончики для військових та для всіх тих, хто потребує підтримки настрою солоденьким. Tomato.ua розповість детальніше про благодійну ініціативу.

Київський заклад Ponchyk boy іноді отримував таке запитання в дірект:

— Привіт, а можна пончиків для військових замовити? ?

Це і не дивно, адже необхідно всіма способами підтримувати гарний настрій і бойовий дух захисників та всіх українців.

Тепер кожен може «підвісити» пончик для ЗСУ, територіальної оборони, діток або будь-якої людини, яка потребує трішки пончикового щастя.

Суть проста – ви оплачуєте пончик, і ним може пригоститися хтось у закладі. Підвісити пончик можна онлайн, оплативши його на сайті, що дуже зручно!

Нагадаємо, що ця благодійна ініціатива набирає обертів у столиці та інших закладах країни. Tomato.ua вже писав про підвішену каву та страви в Honey і Завертайло, Veterano Coffee, Brew та інших закладах.

Як підвісити пончик у Ponchyk boy:

1. Перейдіть у меню на сайті.
  2. Оберіть смаки та пончики, які бажаєте «підвісити».
  3. Оплатіть пончики, а Ponchyk boy відправить їх тим, хто потребує допомоги та гарного настрою.

Благодійна ініціатива сподобалась усім!

Чотири дні тому перші 80 підвішених пончиків уже поїхали підтримувати настрій військових. На додачу заклад ще від себе пригостив пончиками волонтерів, щоб легше працювалося ✊

Бо у такий складний час солодкого хочеться більше за все. І зі стресом солоденьке допомагає боротися.

Разом ми точно переможемо! ??

Благодійний кулінарний онлайн майстер-клас Happyfood: допомога українцям, які постраждали під час війни