Veterano Coffee – мережа кав’ярень у Києві та Вишневому. Заклади пропонують пригостити військових кавою. «Підвішена кава» допоможе підтримати наших захисників. Tomato.ua розповість детальніше про благодійну ініціативу.

Veterano Coffee – мережа, кав’ярень, створена у межах Veterano Group. ЇЇ заснували ветерани АТО. Вони, як ніхто інший, знають, наскільки важлива підтримка.

Завдяки Veterano Coffee ви можете зробити добру страву. Кав’ярні приєдналися до ініціативи «підвішена кава», яка набирає обертів у різних містах країни. Її запустили також заклади Honey і Завертайло.

У закладах Veterano Coffee можна пригостити військових кавою, аби вони мали ще більше енергії палити русню!) Принцип простий – ви оплачуєте каву, а захисник може нею пригоститися.

Veterano Coffee пропонує декілька варіантів – кава в зернах або кавові напої.

Як «підвісити» каву для захисників?

1. Напишіть Veterano Coffee у повідомленні в Instagram, якою кавою хочете пригостити військових.

Також ви можете передати ще від себе побажання, яке відправлять разом з кавою.

1. У кав’ярнях скажіть баристі, що хочете «підвісити» каву для наших захисників.

«Підвісити» можна каву в зернах, яку відпралять нашим захисникам. У асортименті — стека (суміш двох арабік та робусти), бурунді (арабіка без домішок) та гватемала. Вартість — від 105 грн (150 г).

??«Підвісити» можна також кавові напої в горнятках. У меню представлені капучино, латте, класична чорна кава та інші напої.

Благодійна ініціативу «Підвішена кава» для захисників діє у локаціях, які наразі працюють:

• ?вул. Тарасівська, 2
  • ?просп. Голосіївський, 61
  • ?просп. Глушкова, 31а
  • ?просп. Глушкова, 13
  • ?вул. Маршала Якубовського, 4
  • ?вул. Жовтнева, 79
  • ?м. Вишневе, вул. Європейська, 10

Разом до перемоги!??

Gastrofamily: набираємо спецзагін хранителів «кухонних військ»