З початку війни ресторан Guramma готує для захисників у Києві. Все задля того, аби підтримати військових та наблизити перемогу. Tomato.ua розповість про волонтерську діяльність закладу.

З самого початку війни шеф Guramma Restaurant Віктор Тимчишин з колегами щодня працює. Команда готує для наших героїв зі Збройних Сил України та Територіальної оборони міста Києва. Намагаються зробити все, щоб наблизити спільну перемогу над ворогом.

Разом із Віктором Тимчишиним працює волонтерська група професійних кухарів і колеги з ресторанів Saint Bar, La Veranda, Citronelle.

До війни Віктор Тимчишин готував патріотичну пасту, а зараз готує для захисників.

Шеф поділився своїми думками:

У мене є Мрія ☝️ І ця Мрія – щоб ми якомога скоріше перемогли!☝️ З такою підтримкою та єднанням я впевнений, що наша Перемога вже дуже близько!

Шефи звертаються до всіх небайдужих по допомогу:

На жаль, запаси закладів швидко вичерпалися, і волонтери дуже потребують вашої допомоги для придбання продуктів, посуду на виніс і господарських товарів.

Необхідні:

• продукти: м’ясо, риба, крупи, овочі, фрукти;
  • посуд: ланчбокси, посуд на виніс;
  • пальне.

Ви можете допомогти продуктами, речами або фінансово. Деталі та реквізити у дописі в Instagram.

За наявності додаткових ресурсів команда зможе забезпечувати харчуванням більше наших бійців.

Допоможемо нашим захисникам разом!

Ваші внески дуже важливі, завдяки нашій єдності – ми непереможні.

ДЯКУЄМО!

Слава Україні! ??

Центр забезпечення харчуванням тероборони Львова: чим займається та як допомогти