Український бренд веганських продуктів Wanted Vegan випустив перший рослинний тунець, зроблений в Україні. Це чудова новина для тих, хто не вживає рибу, м’ясо та інші продукти. Tomato.ua розповість детальніше.

У травні Wanted Vegan розширили лінійку сашимі та додали смаки тунця і копченого лосося. Це перша рослинна альтернатива тунцю, виготовлена в Україні.

Щасливі мати змогу працювати в нашій країні попри всі перешкоди, та в жодному разі не плануємо зупинятися, — розповідає команда.

Сашимі – чудове доповнення до суші, салатів та інших страв. Це яскравий доказ того, що рослинне харчування можливе без компромісів із собою та своїми вподобаннями.

Минулого року компанія випустила перший у країні рослинний сашимі лосося.

У Wanted Vegan вірять, що просто – це синонім добре. Саме тому створюють простий і зрозумілий продукт.

Ми розуміємо, що смак – це суб’єктивно, але в нас є власна система оцінювання, яка його суворо регулює. Саме тому ми випускаємо продукт, тільки якщо він досяг найвищої планки.

Продукт готовий до вживання в розмороженому вигляді як інгредієнт кулінарних страв. попередньо його необхідно розморожувати в холодильнику або за кімнатної температури (використовувати для цього мікрохвильовку не рекомендують).

Вартість рослинного тунця – 170 грн за 200 г, сашимі зі смаком лосося/ копченого лосося – 160 грн за 200 г.

Рослинну рибку можна придбати на сайті Wanted Vegan, у мережах супермаркетів Сільпо та Goodwine.

В асортименті виробника також представлені веганські котлетки, фарш, нагетси та інші продукти.

Скуштували сашимі — задонатьте на ЗСУ!??

Головна фотографія: Wanted Vegan.