У нинішніх реаліях справжні щасливчики – ті, у кого вдома є газова плита. На жаль, наразі ми стикаємося з постійним відключеннями світла: плановими, екстреними, аварійними. В таких умовах електрична плита не працює. Але робота газової плити не залежить від відключень. Ви можете приготувати сніданок, обід або вечерю (або навіть розігріти вже приготовану їжу) в будь-який час, незважаючи на те, вдома є світло чи немає. Тому ми рекомендуємо обрати самі цей варіант. Tomato.ua розповість, як обрати надійну газову плиту.
Якими бувають газові плити
Плита – великий агрегат із двома основними відсіками. Верхня частина – панель із 2, 4 або 5 конфорками, куди подається природній газ. Варильна поверхня використовується для приготування страв у сковородах, каструлях та іншому посуді. Бувають комбіновані поверхні, оснащені конфорками на газу та електричними нагрівачами. Нижня частина плити – духова шафа, призначена для запікання страв і приготування випічки. Духовка може бути двох типів: газовою або електричною. Отже, бувають повністю газові плити та комбіновані. Вони відрізняються характеристиками, про які ми розкажемо нижче.
Інтернет-магазин Фокстрот у Харкові пропонує різноманітні варіанти на будь-який бюджет. На сайті ви знайдете сучасні моделі від Hansa, Beko, Gorenje, Bosch, Electrolux та інших світових виробників.
Обираємо газову плиту: безпека – понад усе!
Останній рік довів, що головне – це безпека. Необхідно враховувати, де стоятиме плита, де знаходиться газова труба, куди можна встановити витяжку.
Практична й надійна газова плита має функцію газ-контролю. Якщо у якийсь момент вогонь згасне, система перекриє подачу газу. Завдяки цьому ви без побоювань можете залишити кухню, поки готується страва. А завдяки електрозапалюванню достатньо просто натиснути на кнопку, аби з’явився вогонь. Не потрібно використовувати сірники або запальнички. У сучасних моделях також є індикація залишкового тепла, дверцята з подвійним склом.
Критерії вибору газової плити
Якщо ви обираєте плиту, звертайте увагу на:
- Розмір агрегату – залежно від площі кухні, розміру меблів і т.д.
- Покриття варильної поверхні: емаль, склокераміка, нержавіюча сталь. Емаль – традиційна й недорога, нержавіюча сталь – зносостійка та міцна, склокераміка – надійний, легкий у догляді матеріал, який чудово витримує високі температурні навантаження.
- Тип духовки: електрична або газова;
- Кількість і розмір конфорок – для маленької сім’ї та тих, хто нечасто готує вдома, достатньо буде 2-х конфорок. Якщо ж у вас велика родина, є діти, і ви полюбляєте куховарити, краще обрати модель із 4-ма конфорками.
- Наявність додаткових функцій: таймер, гриль, вертіл, конвекція, газ-контроль та інші;
- Дизайн, колів плити – звісно ж, це дуже важливий фактор для людей, які мріють про стильну кухню, у якій усе гармонійно виглядає;
- Вартість плити – ще один важливий фактор для сучасного користувача.
Досвідчені й професійні консультанти інтернет магазину Фокстрот допоможуть обрати надійну, функціональну, стильну, якісну та довговічну газову плиту.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу під час війни вчасно!
Нові заклади Києва 2023: свіжі новини про відкриття ресторанів і кафе