Головна / Каталог закладів у місті Київ / Ресторан 11 Mirrors (11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar)

Ресторан 11 Mirrors (11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar)

11 Mirrors
?
Київ, вул. Богдана Хмельницького 34 А
?
Все фотографии
Ресторан 11 Mirrors (11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar)
Київ, вул. Богдана Хмельницького 34 А
Київ, вул. Богдана Хмельницького 34 А
+38 044 581 1111
Театральна, Золоті ворота
Середній чек: 
$$$$
Опис
Панорамний ресторан «11 Mirrors Rooftop Restaurant & a World Class Bar» розмістився в історичній частині Києва, на вулиці Богдана Хмельницького. Ресторан і бар при дизайн-готелі «11 Mirrors» пропонує гостям авторські World Class коктейлі, які створені на основі преміального алкоголю. У меню також представлено авторські страви в стилі ф'южн від провідних шеф-кухарів України, які об'єднали сучасні європейські рецепти, переосмисленні національні традиції та елементи паназіатської кухні. У ресто...

Панорамний ресторан «11 Mirrors Rooftop Restaurant & a World Class Bar» розмістився в історичній частині Києва, на вулиці Богдана Хмельницького.

Ресторан і бар при дизайн-готелі «11 Mirrors» пропонує гостям авторські World Class коктейлі, які створені на основі преміального алкоголю.

У меню також представлено авторські страви в стилі ф'южн від провідних шеф-кухарів України, які об'єднали сучасні європейські рецепти, переосмисленні національні традиції та елементи паназіатської кухні.

У ресторані «11 Mirrors Rooftop Restaurant & a World Class Bar» обладнані кілька обідніх зон, кожна з яких оформлена у своїй колірній гамі з відтінками бургунді, темно-синього, благородно сірого і золотого шафрану, а також має свій відокремлений простір - для закритих вечерь, ділових зустрічей, приватних вечірок або презентацій.

Меню
Читать статьи о ресторане
26.01.22
5263
Куда пойти , Топ-5 Киев , Киев , Куда пойти в Киеве
Видовые заведения столицы: панорамные кафе и рестораны Киева с красивым видом
11.02.21
846
Киев , Куда пойти в выходные в Киеве , Куда пойти в Киеве
Куди піти у Києві в ці романтичні вихідні
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!