Головна / Каталог закладів у місті Київ / Паб БарменДиктат (Бармен Диктат)

Паб БарменДиктат (Бармен Диктат)

БарменДиктат
?
Київ, вул. Хрещатик 44
?
Все фотографии
Паб БарменДиктат (Бармен Диктат)
Київ, вул. Хрещатик 44
Київ, вул. Хрещатик 44
+38 050 346 1636
Театральна
Середній чек: 
$$$$
Опис
У самому центрі Києва, на Хрещатику, розмістився бар «Barman Dictat». Головною прикрасою приміщення служить довга барна стойка, яка виконана зі справжньої стали. Крім того, в барі посередині залу встановлений величезний стіл, за яким можуть поводити час гості, знайомитися, спілкуватися. Також передбачені невеликі столики й місця на двох. У «Barman Dictat» гостям представлений великий вибір свіжого розливного і пляшкового пива, а також оригінальні авторські коктейлі та елітний алкоголь. В осно...

У самому центрі Києва, на Хрещатику, розмістився бар «Barman Dictat».

Головною прикрасою приміщення служить довга барна стойка, яка виконана зі справжньої стали. Крім того, в барі посередині залу встановлений величезний стіл, за яким можуть поводити час гості, знайомитися, спілкуватися.

Також передбачені невеликі столики й місця на двох. У «Barman Dictat» гостям представлений великий вибір свіжого розливного і пляшкового пива, а також оригінальні авторські коктейлі та елітний алкоголь.

В основі меню – авторська європейська кухня. Відвідувачі можуть замовити холодні й гарячі закуски, салати, супи, пасти, м'ясні й рибні страви, пивні снеки.

До фірмових страв меню відносять:

  • салат «Barman Dictat»,
  • стейк Риб-ай,
  • медальйони з телятини.
Регулярно в барі проходять музичні вечірки, виступають популярні артисти й кавер-групи.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!