Головна / Ресторани / БУХТА food station

Фуд зона БУХТА food station

БУХТА food station
5
Київ, пл. Поштова 3
5
Все фотографии
Фуд зона БУХТА food station
Київ, пл. Поштова 3
Київ, пл. Поштова 3
+38 066 893 8518
Поштова площа
Опис
«БУХТА food station» - це фуд-хол просто неба, який розмістився на площі Поштовій у Києві. Потрапити в заклад можна як з Набережної, так і з Річкового вокзалу. Тут до послуг гостей сімнадцять точок стріт-фуду, а також чотири бари і панорамна лаундж-зона на балконі вокзалу з мальовничим виглядом на річку Дніпро. Гості фуд-холу можуть відвідати Bistro Bistro, Black Burger, Vertuta, Маца та устриці, The L.I.B.L. BBQ & fries, Kitaika, Одеський привіз, KHU YUM, Meat Story, Справжні Чебуреки, ре...

«БУХТА food station» - це фуд-хол просто неба, який розмістився на площі Поштовій у Києві. Потрапити в заклад можна як з Набережної, так і з Річкового вокзалу.

Тут до послуг гостей сімнадцять точок стріт-фуду, а також чотири бари і панорамна лаундж-зона на балконі вокзалу з мальовничим виглядом на річку Дніпро.

Гості фуд-холу можуть відвідати Bistro Bistro, Black Burger, Vertuta, Маца та устриці, The L.I.B.L. BBQ & fries, Kitaika, Одеський привіз, KHU YUM, Meat Story, Справжні Чебуреки, реберні, Smoked Mexico, М'ясо & Lavash, Wok Factory, Bali Spot, Bimbo кава & more, а також бари Finlandia і Jack Daniels.

У «БУХТА food station» представлено популярні й авторські страви різних кухонь - мексиканської, китайської, іспанської, близькосхідної, в'єтнамської, європейської.

Гості можуть замовити тости, шаурму, хот-доги, устриці, ребра BBQ, чорні бургери, хумус, чуррос, шашлики, стейки й овочі, запечені на грилі, страви зі свіжого чорноморського вилову, чебуреки, янтики, традиційні тайські страви, вертуту, штруделі, бонт'є, а також випити натуральну каву і кавові мікси, просекко, віскі, крафтовоі сорти пива.

Особливості
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!