Головна / Каталог закладів у місті Київ / Кондитерська Cinnabon (Сіннабон)

Кондитерська Cinnabon (Сіннабон)

Cinnabon
4
Київ, вул. Антоновича 176
4
Все фотографии
Кондитерська Cinnabon (Сіннабон)
Київ, вул. Антоновича 176
Київ, вул. Антоновича 176
+38 044 591 3812
Либідська
Кухня:  Випічка
Середній чек: 
$$$$
Опис
«Cinnabon» – це мережа кафе-пекарень, які розміщуються по всьому Києву. Особливістю закладів є широкий асортимент свіжої випічки з солодкою глазур'ю і вершковим сиром, яку випікають з оригінального тіста з додаванням фірмової індонезійської кориці Makara. Випічка в «Cinnabon» – це булочки-роли. У меню «Cinnabon» представлені класичні сіннабони, мінібони, булочки з різними начинками «Сіннабон Байтс», капкейкі, булочки, упаковані на винос «СіннаПакі». Карту напоїв складають різні авторські каво...

«Cinnabon» – це мережа кафе-пекарень, які розміщуються по всьому Києву.

Особливістю закладів є широкий асортимент свіжої випічки з солодкою глазур'ю і вершковим сиром, яку випікають з оригінального тіста з додаванням фірмової індонезійської кориці Makara.

Випічка в «Cinnabon» – це булочки-роли. У меню «Cinnabon» представлені класичні сіннабони, мінібони, булочки з різними начинками «Сіннабон Байтс», капкейкі, булочки, упаковані на винос «СіннаПакі».

Карту напоїв складають різні авторські кавові мікси: Мокалата, Лімоната, холодні напої Чілата, а також класичні кавові коктейлі, різні сорти чаю, гарячий шоколад.

Особливістю кафе-пекарень мережі «Cinnabon» є відкритий тип кухні, завдяки чому гості можуть спостерігати процес приготування і випікання фірмової продукції.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!