Кафе Дрова

Дрова
4
Київ, пл. Вокзальна 2
4
Все фотографии
Кафе Дрова
Київ, пл. Вокзальна 2
Київ, пл. Вокзальна 2
Вокзальна
Середній чек: 
$$$$
Дрова
Дрова
Дрова
Опис
Ресторан-бістро «Дрова» однойменної мережі закладів зустрічає гостей на Вокзальній площі, на території торгового центру «Полісся». Затишний інтер'єр оформлений у теплих пісочних відтінках і витриманий у сільському стилі – меблі зі світлих порід дерев, цегляне муровання стін, панорамні вікна. Тут відвідувачі можуть замовити популярні страви європейської та української кухонь, які кухарі готують за домашніми рецептами. У меню представлений широкий асортимент салатів і перших страв, гарнірів, ва...

Ресторан-бістро «Дрова» однойменної мережі закладів зустрічає гостей на Вокзальній площі, на території торгового центру «Полісся».

Затишний інтер'єр оформлений у теплих пісочних відтінках і витриманий у сільському стилі – меблі зі світлих порід дерев, цегляне муровання стін, панорамні вікна.

Тут відвідувачі можуть замовити популярні страви європейської та української кухонь, які кухарі готують за домашніми рецептами.

У меню представлений широкий асортимент салатів і перших страв, гарнірів, вареників, а також є страви з м'яса і риби, різні десерти. У ранковий час у ресторані-бістро подають комплексні сніданки.

У карті напоїв є асортимент фрешів, а також фірмові фруктові чаї: імбирний, вишневий, смородиновий.

Для проведення свят в ресторані-бістро розроблено бенкетне меню. З-поміж десертів можна замовити фірмові сирники та млинці з різними начинками.

У закладі є власна служба доставляння їжі додому і в офіси.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!