Головна / Каталог закладів у місті Київ / Ресторан Ikigai (Ікігай)

Ресторан Ikigai (Ікігай)

Ikigai
3.9
Київ, вул. Пушкінська 29
3.9
Все фотографии
Ресторан Ikigai (Ікігай)
Київ, вул. Пушкінська 29
Київ, вул. Пушкінська 29
+38 044 537 4537
Театральна, Площа Льва Толстого
Кухня:  СушіЯпонська
Середній чек: 
$$$$
Опис
Ресторан японської кухні «Ikigai» розмістився в будівлі готелю Premier Palace Hotel на вулиці Пушкінській в Києві. У розпорядженні гостей просторий основний зал, який поділений на 2 зони, три vip-кімнати й літня тераса. На стінах картини - інтерпретації цвітіння сакури. Світло м'яке, в інтер'єрі превалюють прості лінії, камінь, дерево і скло. Основу меню складають страви японської haute cuisine. Гостям готують страви на основі традиційних і оригінальних авторських рецептів. У ресторані можна ...

Ресторан японської кухні «Ikigai» розмістився в будівлі готелю Premier Palace Hotel на вулиці Пушкінській в Києві.

У розпорядженні гостей просторий основний зал, який поділений на 2 зони, три vip-кімнати й літня тераса. На стінах картини - інтерпретації цвітіння сакури. Світло м'яке, в інтер'єрі превалюють прості лінії, камінь, дерево і скло.

Основу меню складають страви японської haute cuisine. Гостям готують страви на основі традиційних і оригінальних авторських рецептів.

У ресторані можна замовити сашимі, суші, три види ікри, роли, ручні роли й суші сети, холодні й гарячі закуски, салати, супи, асорті тепан, основні страви, донабе, гарніри, десерти.

Особливістю закладу вважається відкрита кухня, де гості можуть спостерігати роботу суші-майстра.

Поруч з кухнею встановлено акваріум з живими лобстерами та іншими морепродуктами - гості можуть особисто вибрати вподобаного морського жителя для своєї страви.

Родзинкою барної карти вважається терруарний чай, який у ресторані подають у скляних колбах, де жовтим кольором свій бутон розкриває лотос.

Зі спиртного акцент зроблено на о-саке.

Сайт:
Читать статьи о ресторане
30.10.19
1037
Топ-5 Киев , Киев , Куда пойти в Киеве
Где искать бизнес-ланчи в Киеве, - топ-5
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!