Кафе Kartofan (Картофан)

Kartofan
5
Київ, вул. Петра Сагайдачного 23/8
5
Все фотографии
Кафе Kartofan (Картофан)
Київ, вул. Петра Сагайдачного 23/8
Київ, вул. Петра Сагайдачного 23/8
Середній чек: 
$$$$
Опис
На вулиці Петра Сагайдачного на Подолі в Києві, недалеко від станції метро «Поштова площа», розмістилося кафе швидкого харчування мережі «Kartofan». Головний акцент у меню зроблено на фірмовій бельгійській картоплі фрі, яку подають з різними видами крафтових соусів. У меню є понад 20 видів соусів на будь-який смак - солодкі, гострі, пікантні соуси, а також класичні види заправи, як-от майонез, кетчуп, гірчиця. Крім того, у кафе готують курячі нагетси, кільця цибулі фрі, морозиво в ріжках. Сер...

На вулиці Петра Сагайдачного на Подолі в Києві, недалеко від станції метро «Поштова площа», розмістилося кафе швидкого харчування мережі «Kartofan».

Головний акцент у меню зроблено на фірмовій бельгійській картоплі фрі, яку подають з різними видами крафтових соусів.

У меню є понад 20 видів соусів на будь-який смак - солодкі, гострі, пікантні соуси, а також класичні види заправи, як-от майонез, кетчуп, гірчиця. Крім того, у кафе готують курячі нагетси, кільця цибулі фрі, морозиво в ріжках.

Серед напоїв у закладі можна замовити розливне бельгійське пиво світлих і темних сортів, а також натуральну каву - еспресо, американо, капучино.

Страви й напої подають у форматі to go.

Особливості
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!