Заклад зачинено…
Заклад, який ви шукали на жаль закрито. Але у нас ще багато цікавого.

Бар Like a local's

Like a local's
?
Київ, вул. Спаська 5
?
Все фотографии
Бар Like a local's
Київ, вул. Спаська 5
Київ, вул. Спаська 5
+38 093 682 2626
Контрактова площа
Кухня:  Європейська
Середній чек: 
$$$$
Like a local's
Like a local's
Like a local's
Опис
Винний бар «Like a local's wine bar» являє собою триповерховий заклад, який зустрічає гостей на вулиці Спаській на Подолі в Києві. Головною особливістю бару вважається асортимент, який містить виключно українські вина, а також страви, у складі яких тільки локальні продукти. Відвідувачі можуть замовити різні види білих, рожевих, червоних та ігристих вин від українських виробників, а також фірмові позиції - біле вино «Гоу тусити», рожеве вино «Мур» та ігристе «Давайте грішити». У меню представл...

Винний бар «Like a local's wine bar» являє собою триповерховий заклад, який зустрічає гостей на вулиці Спаській на Подолі в Києві.

Головною особливістю бару вважається асортимент, який містить виключно українські вина, а також страви, у складі яких тільки локальні продукти.

Відвідувачі можуть замовити різні види білих, рожевих, червоних та ігристих вин від українських виробників, а також фірмові позиції - біле вино «Гоу тусити», рожеве вино «Мур» та ігристе «Давайте грішити».

У меню представлені різні пироги, паштет, хумус, форшмак, а також сети, сирне і м'ясне плато, делікатеси від українських виробників, брауні.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!