Кафе Чайный клуб

Чайный клуб
?
Київ, бул. Дружби Народів 7
?
Все фотографии
Кафе Чайный клуб
Київ, бул. Дружби Народів 7
Київ, бул. Дружби Народів 7
+38 044 451 4283
Либідська, Дружби народів
Кухня:  Китайська
Середній чек: 
$$$$
Чайный клуб
Чайный клуб
Чайный клуб
Опис
Кафе «Tea Club» міститься на бульварі Дружби Народів у самому центрі Києва. У розпорядженні гостей бутик, де представлено понад 200 найменувань колекційного китайського чаю: червоний, білий, жовтий, жасминовий, улун, пуер, а також чайні сети, подарункові сертифікати. Також відвідувачі можуть придбати спеціальний посуд для чайних церемоній: чайники, чашки, чайниці, сервізи, столики, гайвані та інші аксесуари. У «Tea Club» є чайний зал, церемоніальна кімната, медитативний зал, масажна кімната т...

Кафе «Tea Club» міститься на бульварі Дружби Народів у самому центрі Києва.

У розпорядженні гостей бутик, де представлено понад 200 найменувань колекційного китайського чаю: червоний, білий, жовтий, жасминовий, улун, пуер, а також чайні сети, подарункові сертифікати.

Також відвідувачі можуть придбати спеціальний посуд для чайних церемоній: чайники, чашки, чайниці, сервізи, столики, гайвані та інші аксесуари.

У «Tea Club» є чайний зал, церемоніальна кімната, медитативний зал, масажна кімната та кабінет для консультацій з чаєведами.

У закладі часто проходять концерти, семінари, тренінги, майстер-класи та чайні церемонії, дегустації й презентації різних сортів чаю.

Колоритний інтер'єр кафе витриманий у китайському стилі: пісочний і кремові відтінки в оформленні, оздоблення з натурального бамбука, оригінальні лампи-ліхтарі, безліч подушок і спеціальні низькі столики для чайних церемоній.

Сайт:
Читать статьи о ресторане
12.02.21
1634
Топ-5 Киев , Киев , Куда пойти в Киеве
Китайський Новий рік у Києві: де і як відсвяткувати
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!