Харьков

Війна – явище жорстоке та нещадне. Принцип ресторанів Fish Fetish і Virgin Izakaya – будувати, а не руйнувати. Заклади завжди робитимуть усе можливе задля миру та щасливого майбутнього наших дітей і нашої країни. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу під час війни від харківських закладів.

У ці моторошні дні холдинг усіма силами підтримує наших співгромадян – лікарів, дітей у притулках, мужніх хлопців на передовій та не менш мужніх жінок, що рятують своїх малюків у бомбосховищах. Заклади працюють попри вибухи та обстріли. Майже цілодобово готують і розвозять максимально можливу кількість боксів із їжею, а також воду та господарчі товари туди, де цього потребують.

У цей надскладний час команда ресторанів @fish.fetish_kharkiv та @virgin.izakaya_kharkiv не змогла залишитися осторонь. Ми тут, ми з вами, ми забезпечуємо їжею тих, хто захищає Харків, та тих, хто змушений ховатися від обстрілів в укриттях.

Про тих, кому допомагають, розповіли на сторінках у соцмережах. Це:

• штаби ТРО 100 осіб;
  • штаби ГСО 100 осіб;
  • ЗСУ 100 осіб;
  • станція метро Історичний музей 300 осіб;
  • ст .м. Університет 250 осіб;
  • установи для людей похилого віку 50 осіб.

Наші серця — з тими, хто виборює мир в Україні. А наше прохання лише одне – давайте припинимо війну.

Також допомагають поодиноким літнім людям із їжею та ліками, коли мають можливість.

Слава Україні ??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Odesa Food Market перетворився на Гуманітарний волонтерський центр