Харьков

Roll Club – доставка суші, яка працює в Харкові вже протягом 10 років. І продовжує працювати навіть в умовах війни. Заклад пропонує великий вибір страв японської та європейської кухні: суші, роли, сети, піца, шаурма, бургери, локшина, боули, салати, страви від шефа та багато іншого. Tomato.ua розповість детальніше.

Незважаючи на щоденні обстріли та вибухи в Харкові, Roll Club продовжує робити те, що вміє найкраще – готувати та доставляти страви.

У меню ви знайдете класичні та авторські страви. Рекомендуємо скуштувати преміум роли від шефа: роли Ямамото (275 грн) з лососем і сніжним крабом і Фуджі (275 грн) з лососем, такуаном, кампіо та кімчі.

Оригінальні страви – Суші бургери з креветками, з тунцем і лососем (по 275 грн). Ідеальна пропозиція для компанії – сет з улюбленими ролами.

Команда Roll Club регулярно допомагає нашим військовим.

Ми пишаємось. Ми вдячні. І ми знайшли спосіб як виразити свою вдячність тим хто бажає.

Заклад запустив благодійну ініціативу. Стефанія – підвішена шаурма для ЗСУ. Ви купуєте на сайті шаурму (95 грн), і її відправляють воїнам, які захищають наш Харків і Харківську область.

Долучайтеся!??

Головна фотографія: Roll Club.

Замовив суші – задонать ЗСУ!??

Піцерія Belissima в Харкові: несемо радість через допомогу

Читати статті про Куда пойти в Харькове