М’ясторія готує для захисників у Києві. Заклад робить усе можливе, щоб підтримати наших воїнів і наблизити перемогу. Tomato.ua розповість детальніше про гуманітарну допомогу.

Київський заклад М’ясторія разом із партнерами докладає усіх зусиль, щоб у нас було щасливе майбутнє. Команда безкоштовно готує обіди для ЗСУ, тероборони і всіх, хто потребує допомоги.

Годуємо ЗСУ та тероборону Києва??

М’ясторія разом із Наша Ряба допомагає тим, що вміє найкраще?

Сьогодні ми не зупиняємося, а навпаки робимо все можливе, щоб у нас було світле завтра. І для цього 2 успішних українських бренди об’єднуються задля допомоги ЗСУ, постраждалим і мешканцям Києва.

Сила у єдності?

Віримо. Боремось. Перемагаємо??

М’ясторія також дякує партнерам StudioPack:

Завдяки вам у нас є можливість спакувати більш 25000 порцій нуженним і ЗСУ.

Продовжуємо йти разом до перемоги!

Заклад щиро дякує захисникам і захисницям:

Ми віримо в мирне небо над Україною і знаємо, що перемога буде за нами. На нашій стороні правда, а країну-агресора, яка розпочала війну та винищення українців – темрява.

Ми безмежно вдячні нашим захисникам і захисницям ЗСУ та тероборони за відвагу та героїзм, яких наша країна особливо зараз потребує??

Завдяки вам ми стали символом мужності, стійкості, героїзму та справедливості. Завдяки вам весь світ тепер назавжди запам’ятає шлях російського воєнного корабля.

Майбутня перемога попереду!

А тим часом наша боротьба в тилу заради перемоги триває. Гуманітарна допомога продовжується??

??Перемога за нами! Слава Україні! ✊???

Кавова тусовка в CoffeeMan у Сумах: благодійні заходи на підтримку ЗСУ