Переглядів: 603 Час на прочитання: 2 хв
Новости

Дмитро Борисов поділився інформацією про соціальні проєкти Gastrofamily. Tomato.ua розповість детальніше.

У «Барсуках» зараз проходять Добрі сирники. 15% від продажу передають у фонд ВБО «Даун Синдром». Організація об’єднує батьків дітей з синдромом Дауна та іншими особливостями розвитку. Вона була створена у 2003 році. За цей час вдалося об’єднати понад 500 українських сімей.

Барсук – один із закладів Gastrofamily. У меню представлений космополітичний comfort food. Крім сирників, пропонують борщ, котлети, картопляне пюре, том-ям, пасту та багато іншого.

На доставку за промокодом РОЖЕВТЕНЬ дарують 50 гривень. А ще 50 переводять у фонд Inspiration Family, який займається підтримкою дорослих людей з онкологією.

Доставку можна замовити на сайті онлайн або у додатку.

Дмитро Борисов поділився: «Ми досі боїмося говорити про соціальні проєкти, яким допомагаємо протягом багатьох років. Але тут кожен бажаючий може взяти участь. І все, що для цього потрібно, — смачно їсти та отримувати подарунки. Загалом, дуже просто».

Жовтень – Всесвітній місяць поінформованості про синдром Дауна. І для ресторану це ще один привід підтримати діток, які мають цю генетичну аномалію. Пропозиція діє з 15 жовтня до 15 листопада 2021 року.

Раніше Tomato.ua розповідав про гастрокомплекс Garage.

4 в 1 під одним дахом: на Подолі відкрився гастрокомплекс Garage

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Показати все

Читати статті про Київ

Показати все Показати все

Читати статті про Куди піти у Києві

Показати все Показати все

Читати статті про Новости

Показати все