Переглядів: 1971 Час на прочитання: 2 хв

Funt Coffee & True Brew Bro – палярня кави у Дніпрі. Компанія запустила кілька благодійних ініціатив. Ви можете пригостити військових кавою. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу під час війни.

Якщо бажаєш пригостити кавою наших військових – ми знаємо, як

Замовляйте каву ПУСК на сайті, позначайте у коментарях, що він для військових. І його доставлять нашим захисникам.

Пуск – перша українська розчинна спешелті кава. Мета цього продукту проста – надати гарантовано якісну каву, коли бракує часу або добірного зерна під рукою. Ви можете заварити цю каву в будь-якому місці і в будь-яких умовах. Коли немає часу змолоти каву та заварити її згідно всіх канонів. Коли просто захотілося швидкої кави.

Візьми «Пуск», залий його гарячою водою або молоком та відчуй наше піклування про тебе у післясмаку.

Змінюй своє ставлення до розчинної кави.

Одна упаковка – це 5 порцій кави. Всередині пакета – 3.6 г розчинної спешелті кави у вигляді порошка, виготовленої методом сублімації. Ідеально підходить для приготування однієї порції кави.

Цікавий факт: для того, щоб зробити порцію пуск (3.6 г), необхідно 22 грами.

Пуск – чудовий варіант для військових: швидко, ароматно, якісно.

Це дійсно кава, яку можна заварити всюди, де є гаряча вода та ємність для заварювання.

Вихідними Funt Coffee & True Brew Bro тихенько запустили ще одну благодійну ініціативу – кава для ЗСУ.

А ви це помітили і за три дні придбали 2.5 кг кави.

Дякуємо, що підтримуєте!

Це лише початок!

Тепер ви дуже просто можете пригостити наших захисників кавою. Оплачуйте онлайн за посиланням. А команда посмажить, змеле та відправить її нашим героям.

Цікавий факт: з 1 кілограма смаженої кави можна зварити 100 порцій еспресо.

Слава Україні, смерть ворогам!??

Годуємо людей в Ірпені та Бучі: допомога від S.E.T Event & Catering під час війни