Київську кав’ярню Veterano Brownie продають, щоб допомогти українській армії. За отримані кошти планують придбати безпілотник для ЗСУ. Про це рішення повідомив власник закладу Роман Набожняк. Tomato.ua розповість детальніше.

Сьогодні, 31 травня, у Романа Набожняка День народження. Три роки тому він відкрив Veterano Brownie на Подолі в Києві, а зараз захищає нашу країну.

На своїй сторінці у Facebook Роман розповів про те, що хоче лише один подарунок – ударний БПЛА Punisher. Це безпілотник українського виробництва.

Для замовлення нам на групу необхідно $50к. Тому я прийняв складне, але необхідне на даному етапі рішення перетворити Veterano Brownie на Punisher.

Veterano Brownie – перший брауні від ветеранів у Києві. Це частинка компанії Veterano Group (соціально відповідальні бізнеси Veterano Coffee, Veterano Pizza), створеної ветеранами АТО.

Кав’ярня працювала протягом трьох років. Команді вдалося побудувати доволі стійку систему з відпрацьованими та налагодженими процесами.

Завдяки вам, нашим гостям, і завдяки команді це місце встигло стати легендарним, і ми зробимо усе, щоб зберегти його саме таким.

24 лютого Veterano Brownie довелося закрити через війну. Усі продукти, що залишалися у закладі до початку бойових дій у Києві вивезли на базу Veterano Pizza.

Там знають найкраще, що із ними робити.

Кав‘ярня зараз не працює, і на жаль, відновити роботу до кінця війни з об‘єктивних причин не вийде.

Тому я вирішив продати VB по частинках ВАМ, а виручені кошти вкласти у придбання Punisher-a.

Меблі, посуд, обладнання та нерозпродану продукцію продаватимуть як окремі лоти.

Кожен, хто будь-коли вважав Veterano Brownie своїм місцем, тепер може натурально заволодіти його частинкою.

Лоти можна придбати за символічну, неринкову і завищену ціну (вказано в $ та в грн).

Таблиця лотів:

Алгоритм такий:

1. Обираєте лот, навпроти якого є позначка «доступно».
  2. Робите переказ на карту або PayPal, вказані вкінці посту. Призначення оплати — обраний лот.
  3. Надсилаєте скрін оплати Анастасії Шадчневій, Настя змінює статус на «заброньовано»
  4. Викуплені лоти можна буде забрати за адресою Нижній Вал, 39 у суботу 4 червня з 12:00 до 16:00. Або їх надішлють вам Новою Поштою по мірі можливості.

Таким чином ви допоможете закрити $25k.

Друга половина — це ще $25k. Ви можете привітати Романа з Днем народження у формі вільного переказу.

Я ніколи не вважав гроші ідеальним подарунком. Але цього року саме той випадок.

Реквізити для подарунків у дописі на сторінці Романа в Facebook.

Дякую всім, хто підтримує ЗСУ та інші підрозділи, які палять руzzню. Без вас нічого б не було і без вас нічого не буде ???

Let’s punish rusachoks together ??

Клопотенко відкрив заклад в Івано-Франківську: вже другий фаст-фуд з безкоштовним меню