Президент України Володимир Зеленський демонструє неймовірну мужність, силу та відвагу. Аби допомогти Володимиру бути бадьорим, команда кав’ярні MadHeads доставляє для нього каву. Заклад також пригощає наших захисників. Tomato.ua розповість детальніше.

MadHeads – київський заклад, де можна скуштувати українську спешелті каву власного обсмажування.

Співвласник MadHeads Артем Врадій розповідає:

Коли у твою країну вторгся ворог, є не так багато варіантів як можна допомогти.

Для кавової спільноти це може бути доставка кави для ЗСУ, ТрО, лікарень, а також президента України.

Офіс президента звернувся до MadHeads з проханням передати каву, розповідає Врадій:

Там зараз дуже багато людей, які працюють і вдень і вночі. Це стало зрозуміло, коли ми надіслали їм каву та 1500-1800 дріпів.

Наступного дня заклад відправив усе молоко та брендовані металеві чашки – все, що було в ростерії.

Невідомо, чи сам Володимир Зеленський пє каву MadHeads, але співвласник закладу вірить у це:

«Щоразу, коли лягаю спати, я уявляю, що він п’є нашу каву з нашої ж чашки. Не запитував, чи це дійсно так, але мені від цього стає краще».

Артем поспілкувався з командою президента:

«Я просто запитав, чи відчуває [Зеленський] підтримку, яку йому зараз висловлює вся країна. Вони відповіли, що точно відчуває; власне, це те, що тримає його в ці часи».

Mad Heads також доставляє каву для ЗСУ, територіальної оборони, поліції та лікарень. Дібрались до Київського підрозділу Азов, безлічі постів ТрО, Патрульної поліції, судмедекспертизи, Феофанії, Охматдиту, дитячої лікарні №7, лікарів з центру екстреної медичної допомоги та усіх, хто захищає і допомагає нашій країні.

Зігріваємо та підбадьорюємо наших захисників.

Кожен із них наш супергерой, який боронить наш дім від загарбників, чи рятує постраждалих, без відпочинку і вихідних. Тішимось, що маємо честь хоч трохи підтримати, зігріти і підбадьорити наших героїв.

За перші 2 тижні доставили 600 кг кави. Крім цього, MadHeads доставляє гуманітарну допомогу: продукти та необхідні речі. Ви можете підтримати заклад і зробити грошовий переказ, щоб команда мала змогу допомагати і надалі. Деталі та реквізити за посиланням.

Дякуємо кожному, хто приєднується до нас і підтримує донатами, щоб ми мали змогу підтримувати інших. Тримаймося, любі.

Все буде Україна??

Кафе Brew у Києві: підвішена кава та допомога ЗСУ