Чернигов

Українські шеф-кухарі Володимир Ярославський та Ольга Мартиновська запустили благодійну ініціативу Мільйон для дитячої лікарні «Охматдит». У її рамках оголосили благодійний продаж електронних кулінарних та кондитерських книг. Tomato.ua розповість детальніше.

Tomato.ua вже розповідав про те, що Володимир Ярославський та Ольга Мартиновська оголосили благодійний продаж своєї електронної книги «100 рецептів на кожен день» з метою допомоги найбільшій дитячій лікарні України «Охматдит».

«100 рецептів на кожен день» — це кулінарна книга, в якій зібрано цікаві та прості рецепти різноманітних страв на свято та на щодень. Це 100 авторських рецептів і 400 покрокових фотографій кожного процесу. Книга отримала тисячі позитивних відгуків.

Ви можете придбати книжку та допомогти діткам. Фіксованої вартості немає – ви самі вирішуєте, за скільки купити книгу. Будь-яка допомога цінна та важлива.

Навіть 10 грн можуть врятувати комусь життя. А ви станете для когось ангелом-охоронцем.

100% від продажу передають лікарні.

Ініціатива виявилась доволі успішною. Менше ніж за день зібрали та перерахували Охматдиту 86 тисяч гривень. Наступного дня на допомогу діткам передали ще 94000 грн.

На цьому вирішили не зупнятися. Ольга та Володимир поставили собі мету – Мільйон для дітей з «Охматдиту».

Автори книги розповідають про благодійну акцію:

Ідея започаткування ініціативи щодо допомоги найбільшій дитячій лікарні у нас з’явилася в ту секунду, коли ми дізналися про уламки ворожих ракет.

Звісно, за мирних часів цей проєкт, ймовірно, виглядав би дещо інакше. Однак саме в той важкий момент наші думки збіглися: діти потребують допомоги, а ми не можемо залишатися осторонь. Не маємо на це морального права!

За 5 днів продажів електронної книги «100 рецептів на кожен день» за будь-яку суму донату клініці ми зібрали 282 тис. грн.

Всього лише 5 днів. Уявіть!

Усі кошти, як і обіцяли, ми надіслали на рахунок «Охматдиту»??

Усе це завдяки вам. Завдяки вашим репостам. Завдяки вашим донатам. Завдяки нашому спільному бажанню врятувати найдорожче — наших малюків, наше майбутнє!

Вчора ми натрапили на фото мами, що прикрила собою дитинку, аби врятувати її. Зараз вони знаходяться в «Охматдиті». Дякувати Богові, живі!

?Тому ми ставимо нову ціль — зібрати для дитячої лікарні «Охматдит» 1 МІЛЬЙОН ГРН.

Знаємо, що у нас вийде. У нас знову вийде завдяки вашій допомозі.

Навіть якщо третина наших підписників придбає книгу лише за 10 грн, ми вже зберемо мільйон.

Проєкт набирає обертів. Ініціативу підтримала кондитерка Ліза Глінська та надала свою книгу «Простіше простого» про кондитерське мистецтво.

Тепер на сайті можна придбати за донати цю книгу та отримати доступні й смачні рецепти десертів родом з дитинства.

Станом на 28 березня зібрано 542 тисячі гривень.

Володимир, Ольга та Єлизавета дякують усім, хто долучився! Долучайтеся і ви. Переходьте за посиланням, і зробимо цей мільйон разом!

#мільйондляохматдиту

Зробимо це разом?? #buy_ukrainian

Все буде Україна ??

Команда Tomato на інформаційному фронті: разом ми переможемо!

Читати статті про Винница

Читати статті про Днепр