Чернигов

Уже три повних тижні, коли ми доводимо: українці – сильна нація нескорених, котрі завжди підтримують один одного. Третій тиждень, коли кожен з нас допомагає так, як може. Не виключення – і українські шеф-кухарі Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська, автори книги «100 рецептів на кожен день». Tomato.ua розповість детальніше про допомогу від шефів.

Останнім часом Ольга та Ярослав активно збирали кошти для воїнів ЗСУ, підтримували біженців, доставляли людям ліки, збираючи їх усією Європою.

Але недавні події змусили їх серця вкотре зупинитися та надихнули на створення ще однієї ініціативи. Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська оголосили благодійний продаж електронної книги «100 рецептів на кожен день».

Але вчора наші серця зупинилися. Вкотре.

«Охматдит». Найбільша дитяча лікарня, що у період воєнного стану продовжує працювати та приймати малечу, котра постраждала від війни. Вчора «Охматдит» постраждав від російських ракетних обстрілів. Трьох обстрілів. Від уламків ворожих ракет було пошкоджено вікна, стелю одного із відділень. Підлога лікарні вібрувала від ударів. На щастя, ніхто не постраждав??

Ми не можемо залишатися осторонь. Просто не маємо права, бо це — наші діти! Майбутнє нашої з вами України!

Продовжуючи вже запроваджені нами ініціативи, ми з командою створюємо ще одну.

?У рамках допомоги «Охматдиту» оголошуємо благодійний продаж електронної книги «100 рецептів на кожен день»

Ми не встановлюємо фіксовану ціну на книгу, щоб ви визначили її самостійно. Надсилайте абсолютно будь-яку суму – стільки, скільки можете та хочете. Будь-яка ваша допомога цінна та важлива!

Разом у нас більше 400,000 підписників. Якщо кожен з вас, наші хороші, надішле навіть трохи, разом ми зберемо значну суму та перекажемо її на рахунок дитячої лікарні «Охматдит».

Наше фото з мирних часів — часів, коли ми мріяли, любили один одного всім серцем та насолоджувалися кожним моментом. Мріємо, що все це в нас ще буде. Мріємо та намагаємося бути корисними??

Посилання на допомогу та придбання електронної книги – https://medialab.online/

Дякуємо, що не залишаєтеся байдужими.

Разом ми неодмінно переможемо!

Все буде Україна??

Допоможіть дитячій лікарні Охматдит ??

Раніше Tomato.ua детально розповідав про книгу «100 рецептів на кожен день» Ольги Мартиновської та Володимира Ярославського.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Паляниця: у Києві запрацює безкоштовний ресторан для пенсіонерів

Читати статті про Винница

Читати статті про Днепр