У кав’ярні BIMBO в Києві можна підвісити каву й десерт для захисників, медиків і всіх, хто зараз не може за неї заплатити. Tomato.ua розповість детальніше про благодійну ініціативу від закладу.

Підвішена кава – популярна італійська традиція. Наші заклади змінили її на український лад. Кафе, ресторани, кав’ярні пропонують підвісити каву, пончики, бульйон, піцу, десерти та інші страви й напої. Усе для того, аби підтримати ЗСУ, тероборону, поліцію, медиків, пожежників, поранених, дітей, переселенців, людей похилого віку та всіх, хто потребує допомоги.

До благодійної ініціативи долучилася і київська кав’ярня BIMBO кава & more.

Ви можете підвісити каву для наших захисників, лікарів і тих, хто тимчасово не може її собі дозволити. Це можна зробити в Бімбо1 на Палаці Україна або в Бімбо2 на Пушкінській.

Схема проста:

Ви сплачуєте чашку кави або десерт, прикріплюєте чек на дошку в закладі, і команда пригощає.

Послуга також доступна в режимі онлайн – Bimbo відкрили банку в Mono. Підвісити смаколики та напій можна за посиланням.

Для зручності зробили єдину ціну на всю підвішену каву – 60 грн та десерт – 95 грн.

Військових пригощаємо ???? ?

Бережіть себе та пийте смачну каву ♥️

Дякуємо вам!

Слава Україні!??

ЖЗЛ підтримує героїв нашого міста: підвішені смаколики для захисників у Києві