Головна / Каталог закладів у місті Київ / Антікафе/коворкінг Кампус

Антікафе/коворкінг Кампус

Кампус
?
Київ, вул. Борщагівська 128
?
Все фотографии
Антікафе/коворкінг Кампус
Київ, вул. Борщагівська 128
Київ, вул. Борщагівська 128
+38 066 257 7295
Шулявська
Середній чек: 
$$$$
Опис
«Кампус» - це антикафе на Борщагівській, яке являє собою креативний відкритий простір для роботи, спілкування і навчання. Особливістю закладу є відсутність розробленого меню і карти напоїв. Відвідувачі антикафе платять фіксовану вартість за проведений час в «Кампусі». У розпорядженні відвідувачів 280 квадратних метрів простору, де є конференц-зал, велика кімната-трансформер, ігрова кімната, вітальня і бібліотека. У трансформованому просторі, який оформлений у сучасному стилі, часто проходять ...

«Кампус» - це антикафе на Борщагівській, яке являє собою креативний відкритий простір для роботи, спілкування і навчання.

Особливістю закладу є відсутність розробленого меню і карти напоїв. Відвідувачі антикафе платять фіксовану вартість за проведений час в «Кампусі».

У розпорядженні відвідувачів 280 квадратних метрів простору, де є конференц-зал, велика кімната-трансформер, ігрова кімната, вітальня і бібліотека.

У трансформованому просторі, який оформлений у сучасному стилі, часто проходять різні семінари, конференції, лекції, майстер-класи.

Тут можна встановити проектор і великі плазмові екрани.

В ігровій кімнаті є маса настільних ігор, приставки, тенісний стіл.

Бібліотека виконує роль коворкінгу, де можна почитати книги й попрацювати.

Вітальня витримана в прованському стилі з м'якими диванами, великим круглим столом і піаніно.

У зоні кухні для гостей обладнана стойка, де можна взяти каву, чай і печиво.

Часто в антикафе проводять різні презентації, ворк-шопи, ділові зустрічі, корпоративні вечірки, музичні та літературні вечори, фотовиставки, відзначають дні народження, дитячі свята.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!