Ресторан Choice (Чоіс)

Choice
5
Київ, вул. Братиславська 52
5
Все фотографии
Ресторан Choice (Чоіс)
Київ, вул. Братиславська 52
Київ, вул. Братиславська 52
+38 067 650 4555
Чернігівська
Середній чек: 
$$$$
Опис
«Choice» - респектабельний ресторанний комплекс, який розкинувся на лівому березі Дніпра. Це місце підходить як для поціновувачів гастрономічної кухні, так і для любителів гучних розваг. Масштаби ресторану, технічне оснащення і зручне зонування роблять «Choice» відповідним майданчиком для конференцій, грандіозних заходів і свят. Ресторанний комплекс «Choice» є універсальним закладом, де можна провести час з дітьми, заспівати на караоке або битися з друзями в партію більярду. Також у розпорядженн...

«Choice» - респектабельний ресторанний комплекс, який розкинувся на лівому березі Дніпра. Це місце підходить як для поціновувачів гастрономічної кухні, так і для любителів гучних розваг. Масштаби ресторану, технічне оснащення і зручне зонування роблять «Choice» відповідним майданчиком для конференцій, грандіозних заходів і свят.

Ресторанний комплекс «Choice» є універсальним закладом, де можна провести час з дітьми, заспівати на караоке або битися з друзями в партію більярду. Також у розпорядженні гостей ресторану безпечна парковка на 80 автомобілів.

Родзинка меню ресторану «Choice» – це страви з гриля хоспер. Гостям представлено великий вибір яловичих стейків, курки і риби, приготованих на вогні. Крім того, у «Choice» пропонують страви азіатської та італійської кухні, бранчі, закуски й десерти.

При замовленні заходу гості можуть обрати між бенкетним і основним меню. Барна і коктейльна карти містять асортимент класичних коктейлів, елітний міцний алкоголь, великий вибір вин з Нового Світу і Європи.

Ресторан «Choice» організовує заходи для компаній від 30 до 100 чоловік. Крім бенкетів, це можуть бути ділові зустрічі, семінари або конференції, які не потребують послуг бару і кухні. Будь-який з 5 залів можна орендувати з обслуговуванням або без для проведення днів народження та ювілеїв, корпоративів та ділових зустрічей, весіль або дитячих свят.

У «Choice» до послуг гостей два караоке-зали, обладнані професійною апаратурою і затишна кальянна кімната з місткістю 28 поціновувачів димного релаксу. Кальянна карта містить великий вибір преміум тютюну від кращих світових виробників.

Спеціально для маленьких відвідувачів в «Choice» є обладнана дитяча кімната, де запрошені аніматори й няні організують цікаве дозвілля. Також у ресторані проходять заходи для дітей - творчі майстер-класи, квести або конкурси.

У теплу пору року відвідувачі ресторану можуть відпочити на відкритій терасі «Choice», де для гостей організують гру в петанк, подають коктейлі та гастрономічні страви на відкритому повітрі.

Сайт: thechoice.kiev.ua
Читать статьи о ресторане
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!