Ресторан Ель Гаучо

Ель Гаучо
4.7
Київ, вул. Газопровідна 4
4.7
Все фотографии
Ресторан Ель Гаучо
Київ, вул. Газопровідна 4
Київ, вул. Газопровідна 4
+38 096 980 9034
Кухня:  Аргентинська
Середній чек: 
$$$$
Опис
У 20 хвилинах їзди від Києва, прямо в сосновому бору і на свіжому повітрі, розкинувся авторський ресторан «Rancho El Gaucho». У меню закладу представлено широкий асортимент популярних страв аргентинської кухні. Крім того, гості можуть покуштувати всяких авторських страв, які шеф-кухар закладу готує на відкритому вогні перед гостями й особисто подає до столу. Основний акцент зроблено на стравах меню «Фламбе», які готуються на відкритому вогні й шеф особисто подає до столу гостям. Також у рест...

У 20 хвилинах їзди від Києва, прямо в сосновому бору і на свіжому повітрі, розкинувся авторський ресторан «Rancho El Gaucho».

У меню закладу представлено широкий асортимент популярних страв аргентинської кухні.

Крім того, гості можуть покуштувати всяких авторських страв, які шеф-кухар закладу готує на відкритому вогні перед гостями й особисто подає до столу.

Основний акцент зроблено на стравах меню «Фламбе», які готуються на відкритому вогні й шеф особисто подає до столу гостям.

Також у ресторані можна замовити салати, холодні й гарячі закуски, супи, основні страви, страви «Стиль Асадо», які готують на відкритому вогні, мармурові стейки, аргентинські шашлички «Брочет», страви з риби й морепродуктів, гарніри, соуси, авторські десерти .

У барній карті ресторану представлені кава, кавомікси, фреші, фірмові й крафтового чаї, мілкшейки, сангріта і сангрія, пиво, міцний алкоголь і коктейлі на його основі. Є винна карта.

У розпорядженні гостей «Rancho El Gaucho» затишні альтанки, будиночки відпочинку і сам ресторан, який стоїть навколо них.

На вихідних проводяться фестивалі, на яких їжа готується у великих об'ємах за спеціальною ціною.

Спеціально для маленьких гостей на території закладу обладнані дитячі майданчики, на яких працюють аніматори з розважальними іграми та квестами й проводяться кулінарні майстер-класи з Шефом Antonio.

Меню
Читать статьи о ресторане
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!