Головна / Каталог закладів у місті Київ / Заміський ресторан Княжа корчма

Заміський ресторан Княжа корчма

Княжа корчма
5
Київ, Обухівський район, с. Копачів
5
Все фотографии
Заміський ресторан Княжа корчма
Київ, Обухівський район, с. Копачів
Київ, Обухівський район, с. Копачів
+38 050 385 2035
Середній чек: 
$$$$
Опис
Ресторан «Княжа корчма» розмістився на території понад 25 га в парку Київська Русь, який являє собою справжнє живе середньовічне місто. Розкішний інтер'єр «Княжої корчми» презентує багатство князів, їх щедрі улови під час полювання, стіни багато прикрашені шкурами тварин, лицарськими шоломами, мечами й щитами, а також князівськими прапорами. Основу меню ресторану складають традиційні середньовічні страви, які кухарі готують за старовинними рецептами на багатті. Крім цього, гості можуть замови...

Ресторан «Княжа корчма» розмістився на території понад 25 га в парку Київська Русь, який являє собою справжнє живе середньовічне місто.

Розкішний інтер'єр «Княжої корчми» презентує багатство князів, їх щедрі улови під час полювання, стіни багато прикрашені шкурами тварин, лицарськими шоломами, мечами й щитами, а також князівськими прапорами.

Основу меню ресторану складають традиційні середньовічні страви, які кухарі готують за старовинними рецептами на багатті.

Крім цього, гості можуть замовити популярні страви сучасної європейської та української кухонь.

У закладі часто влаштовують святкові бенкети, романтичні вечері, ділові зустрічі, сімейні свята й корпоративи.

У розпорядженні гостей бенкетний зал з місткістю 80 персон, а також фуршетний зал, в якому можуть розміститися до 100 запрошених.

Сайт:
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!