Головна / Каталог закладів у місті Київ / Антікафе/коворкінг Коллаж

Антікафе/коворкінг Коллаж

Коллаж
?
Київ, вул. Княжий Затон 9
?
Все фотографии
Антікафе/коворкінг Коллаж
Київ, вул. Княжий Затон 9
Київ, вул. Княжий Затон 9
+38 063 652 2780
Позняки
Середній чек: 
$$$$
Опис
Антикафе «Колаж» розмістилося на лівому березі Києва, недалеко від станції метро «Позняки» на вулиці Княжий Затон. Інтер'єр закладу оформлений у стилі лофт - цегляне муровання стін, лаконічні меблі, чорно-білі світлини, кремові й сірі відтінки. На вході гостей зустрічає ресепшн, де за фіксовану погодинну плату можна потрапити всередину антикафе. Простір «Колаж» поділений на кілька зон - просторий зал з кухнею і кріслами-мішками, зона «Мезонін» на другому рівні, де встановлені ігрові консолі, ...

Антикафе «Колаж» розмістилося на лівому березі Києва, недалеко від станції метро «Позняки» на вулиці Княжий Затон.

Інтер'єр закладу оформлений у стилі лофт - цегляне муровання стін, лаконічні меблі, чорно-білі світлини, кремові й сірі відтінки.

На вході гостей зустрічає ресепшн, де за фіксовану погодинну плату можна потрапити всередину антикафе.

Простір «Колаж» поділений на кілька зон - просторий зал з кухнею і кріслами-мішками, зона «Мезонін» на другому рівні, де встановлені ігрові консолі, плазмові екрани, старовинне фортепіано, а також зона коворкінг, де можна працювати й повчитися.

На регулярній основі в антикафе проходять літературні вечори, кінопокази, творчі майстер-класи, заняття художньої школи, дитячі та дорослі свята, турніри з настільних ігор, грають живу інструментальну музику.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!