Головна / Каталог закладів у місті Київ / Ресторан Мама, я поїв

Кухня:  Європейська
Середній чек:
$$$$
Опис
Сімейний ресторан європейської кухні «Мама, я поїв» зустрічає своїх гостей на вулиці Михайла Максимовича, недалеко від станції метро «Васильківська» в Голосіївському районі столиці. Затишний інтер'єр закладу дизайнери виконали у вінтажному стилі - теплі пісочні, оливкові й кремові відтінки в оформленні, цегляне муровання, оздоба зі світлих порід дерев, справжній камін, крісла з оббивкою з велюру пастельних рожевих і зелених відтінків, м'яке світло абажурів. Спеціально для маленьких гостей у ре...

Спеціально для маленьких гостей у ресторані обладнана дитяча ігрова кімната, де також працюють няня й аніматор. Меню пропонує широкий асортимент популярних і авторських страв європейської кухні.

Гості можуть замовити холодні й гарячі закуски, салати, супи, основні страви з м'яса і риби, гарніри, піцу на тонкому тісті з різними варіантами начинок, десерти.

У ранковий час тут готують комплексні сніданки - вівсяну і манну каші, омлети, яєчню, млинці з м'ясом, з лососем, з фетою, сирники з фермерського сиру, йогурт з гранолою. Піцу готують за традиційним рецептом, а також відвідувачі можуть обрати червону основу до піци й начинки на свій смак.

До фірмових страв ресторану «Мама, я поїв» відносяться:

• стейк з лосося з овочами,
  • філе міньйон з овочами-гриль,
  • курячий стейк з сиром на шпинатній подушці,
  • брускети з лососем,
  • деруни з м'ясом і сметаною,
  • фермерський бургер з картоплею фрі,
  • курячі крила в медовому соусі,
  • мамин салат з молодої капусти,
  • салат «Цезар» з креветками,
  • мамин борщ,
  • піца від шефа з салямі мілано і піканто, прошуто крудо, шинкою, руколою і томатами чері.
Спеціально для дітей розроблено окреме меню.

Велика барна карта містить авторський чай, еспресо і кавомікси, мілк шейки, смузі, лимонади, класичні коктейлі, пиво, міцний алкоголь, а також італійські, французькі, новозеландські й португальські вина.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!