Ресторан Shooters (Шутерс)

Shooters
5
Київ, вул. Московська 22
5
Все фотографии
Ресторан Shooters (Шутерс)
Київ, вул. Московська 22
Київ, вул. Московська 22
+38 063 444 4622
Арсенальна
Середній чек: 
$$$$
Опис
«Shooters» - це цілодобовий розважальний комплекс у центрі Києва, де гостям пропонують відпочинок і розваги в чотирьох залах: нічний клуб, караоке, ресторан, коктейль-бар. Першою гостей зустрічає затишна тераса-ресторан з теплою атмосферою і по-домашньому затишною обстановою, яка підходить для раннього сніданку, бізнес-ланчу, ділової зустрічі або романтичної вечері. Для тих, хто любить співати, з середи по неділю в «Shooters» працює Караоке-зал. Місце підходить для великих і маленьких компаній...

«Shooters» - це цілодобовий розважальний комплекс у центрі Києва, де гостям пропонують відпочинок і розваги в чотирьох залах: нічний клуб, караоке, ресторан, коктейль-бар.

Першою гостей зустрічає затишна тераса-ресторан з теплою атмосферою і по-домашньому затишною обстановою, яка підходить для раннього сніданку, бізнес-ланчу, ділової зустрічі або романтичної вечері.

Для тих, хто любить співати, з середи по неділю в «Shooters» працює Караоке-зал. Місце підходить для великих і маленьких компаній, дівич-вечорів, днів народжень та відпочинку з улюбленими піснями. Зал відкритий з 20:00 до 7:30, але гості завжди можуть продовжити роботу караоке, якщо бажають ще співати.

Нічний клуб «Shooters» - серце комплексу, куди щодня з'їжджаються розслабитися після робочих буднів. Тут гостей чекають барні шоу, танці Pj-girls, кальяни, міцні алкогольні напої і танці на столах.

Для любителів авторських коктейлів і настільних ігор в закладі працює «Cocktail Bar 22», який відкритий щосереди, щоп'ятниці й щосуботи з 18:00.

Сайт:
Читать статьи о ресторане
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!