Одесса

Ресторатор Алекс Купер (Київ: Shalom, Kyiv Food Market, Молодість, Одеса: Юність, Odessa Food Market) об’єднався з друзями, партнерами, колегами та волонтерами для допомоги українцям під час війни. Tomato.ua розповість детальніше.

Алекс Купер повідомив:

Наша задача – за пару днів вийти на 15 000 порцій їжі в день у спільних проєктах. У закупівлі перейшли на тони. Майже як у мирні часи.

Наразі знайшли продукти (м’ясо, крупи та жири), а також купляємо ванатжівку або дві для логістики.

Команді потрібні кошти для закупівлі круп і мяса, не все дають безкоштовно. Допомогти можуть усі небайдужі. Деталі за посиланням.

Вчора на своїй сторінці у Facebook Алекс Купер поділився радісною новиною:

Пацани, завтра буде гречка з крабами, та пшонка з лобстерами.

Все завдяки Wow Crabs.

До команди також долучився La Famiglia Catering та інші заклади й компанії.

Алекс звернувся до всіх українців:

Я крапля, але я крапля в океані.

Не треба писати «дякую» в коментарях, робіть маленькі кроки, все що завгодно, що можете. Пости пишіть, возіть їжу, годуйте стареньких у своєму будинку, робіть все, що можете.

Ми всі маленькі краплі, але разом ми океан.

Чуєте, Українці, — ми океан!

Будь ласка, всі найменші кроки — важливі.

Все завжди починається з маленького.

Купер також шукає контакти великих груп, яким требі відгружати їжу тисячами порцій. Готові возити самі, але великими партіями від 1000 порцій за раз. Логістика маленьких партій працює окремо, і там усе налагоджено.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

NOA Asia, Tomatina, Poke Lulu: наша ціль – передати на потреби армії виторгу на 500000 грн

Читати статті про Одесса