Харьков

З початку війни піцерія Belissima в Харкові займається волонтерською діяльністю. Заклад готує та доставляє піцу захисникам, медикам, рятувальникам, дітям і сім’ям, які цього потребують. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу під час війни.

Волонтерська діяльність піцерії Belissima: несемо радість через допомогу

У Харкові піцерію Belissima відкрив Сальнік Юрій Михайлович. Заклад працює з 2006 року. Беліссіма родом з міста Вишневе, Київська область. Саме в цьому місті і почав свою кар’єру підприємець. Наразі Юрій разом із командою готує піцу для харків’ян і несе радість через допомогу.

Маю бажання і можливість готувати та допомагати. А також доставляти гарячі страви або інші продукти харчування, ліки.

Команда публікує невеличкі звіти на сторінці в Instagram.

Наприклад, 20 травня піци відвезли до звільненого села Кутузівка під Харковом, де люди живуть у підвалі місцевої амбулаторії. Піци також отримали наші хлопці на блок-постах.

Разом ми сила, і можемо допомогти ще більшіій кількості людей!!!????

Нещодавно відвозили піцу на саму лінію фронту. Там наші хлопці сміливо стоять і охороняють наш спокій. Саме завдяки їм у Харкові стало набагато тихіше та звільнилося багато населених пунктів.

На передову піцу доставили разом із дитячими малюнками, щоб підтримати воїнів.

Ми вирішили їх трошки порадувати піцою, сподіваємось, вони були раді.

Бережіть себе, хлопці, ми у вас віримо!

Слава Україні!??

Донати для харків’ян: Подаруйте піцу???

Беліссіма також запустила ініціативу Підвішена піца. Ви можете пригостити смаколиком захисників і будь-яку людину, яка постраждала від війни або потребує допомоги.

Підвішена піца – це коли ви сплачуєте вартість піци, але не забираєте її, а залишаєте для того, хто зараз не може собі її дозволити.

Завдяки вашим донатам заклад готує та доставляє підвішену піцу військовим, лікарям, пораненим, рятувальникам, силовикам, жителям міста, які живуть у бомбосховищах і метро.

Також піцу можна подарувати на День народження діткам, які досі залишаються у Харкові.

Адже сьогодні піца – це не про їжу, це про позитивні емоції та спогади.

Власник піцерії Belissima Юрій Сальнік звертається до всіх небайдужих по допомогу:

Я, Юрій Сальнік, власник піцерії Беліссіма в м. Харків, і зараз ми займаємось волонтерством – передаємо піцу нашим бійцям на передову, а також сім’ям і дітям на звільнених територіях.

На жаль, наші кошти майже скінчилися, і зараз ми дуже потребуємо Вашої фінансової підтримки.

Деталі, посилання на банку та реквізити у дописі Юрія на сторінці в Facebook.

Не в кожній армії світу доставляють піцу на передову ???

Українці – неймовірні люди. Разом з Вами ми можемо допомогти харків’янам не тільки словом, але й ділом. Будемо дуже вдячні за репости та донати❗️

Слава Україні!??

Поруч Фест на ВДНГ у Києві: благодійний проєкт для дітей переселенців