Центр Продовольчого Захисту – благодійна організація, яку було створено з метою забезпечення гарячим харчуванням бійців української армії та працівників критичної інфраструктури. Tomato.ua поспілкувався з командою центру та дізнався інформацію про діяльність команди.

Друзі! Потрібна допомога!

Волонтери Центру Продовольчого Захисту годують літніх людей, дітей і військових.

Від початку російсько-української війни Центр Продовольчого Захисту виконав такі задачі:

• 485 адрес цивільних отримали продуктові набори (а це близько 1000 людей).
  • Декілька десятків людей забезпечено медикаментами (в тому числі й військові).
  • Щонайменше 2400 військових щодня отримують від центру гарячі обіди – це понад 80 000 обідів від початку російського вторгнення.
  • Щодня водії наїжджали до 2000 км по Києву і області.

Центр Продовольчого Захисту звертається до всіх небайдужих по допомогу:

Наразі ми майже вичерпали свої фінансові та продуктові можливості та шукаємо допомоги.

Якщо ви маєте змогу допомогти нам продуктами, будь ласка, звертайтесь до координатора Центру Продовольчого Захисту

Нагодуємо наших Котиків-Захисників та Переможемо рашистів разом! ❤️??

Про нашу діяльність розповіли на телеканалі СТБ та Телеканал Україна ??

Ви можете зробити грошовий переказ у гривнях, доларах або євро на банківську картку, рахунок PayPal або за допомогою системи Swift. Деталі та реквізити у дописі в Facebook.

#війнавукраїні #волонтерство #допомогадляукраїни #благотворительность #благодійність #благодійністьукраїна #волонтерствоукраїна #волонтерикиїв #волонтериукраїни #волонтери_україна #волонтерим #київ #україна

Настав час зізнань: кухарі Kim Kimchi Korean BBQ приготували 24168 обідів для фронту та запустили благодійну ініціативу