Гриль-бар Високий замок наразі закритий для відвідувачів. Заклад працює з 27 лютого лише на волонтерство. Tomato.ua поспілкувався з командою ресторану та дізнався про діяльність закладу в умовах війни. Детальніше у статті.

Високий замок невпинно працює з 27 лютого. Зараз заклад займається волонтерською діяльністю. Виготовляють вакуумовані набори на передову та для тих, хто потребує допомоги. Щодня готують гарячі страви для волонтерів і діток з Харкова та Маріуполя.

Команда самоорганізувалася – усі разом чистять картоплю, миють баняки, вакуумують набори та роблять усе можливе для того, аби допомогти захисникам, діткам, волонтерам.

Ресторан розташований під вежею, тому після першого ракетного удару команда вирішила переїхати на іншу локацію.

До Пасхи планують і надалі працювати в такому режимі, а далі – час покаже.

Наразі попит уже перевищує пропозицію.

У нас роботи море. Щодня новий батальйон просить вакуумки. Хто спробував просить ще. Ми вже ледь дихаємо?

Але наші захисники не відпочивають, і ми не маємо права.

10 квітня Високий замок встановив власний рекорд – 727 порцій вакуумованих продуктових наборів за день.

14 квітня відправили 1600 наборів до Бучі, Макарова, Ірпеня, Ворзеля, Попасної, Миколаєва, Запоріжжя та інших міст України, які потребують допомоги.

Команда черпає силу та натхнення у малюнках діточок музичної школи-інтернату з Харкова, яких годують.

Готуємо для усіх, хто щохвилини наближає нашу перемогу, та тих, хто чекає на неї!

Разом до перемоги!

Борітеся поборимо, нам Бог помагає….

З нами сила, з нами правда і воля святая?

Обіймаємо людей через їжу: кулінарна підтримка від Євгена Клопотенка