Новости

М’ясторія готує для захисників у Києві. Заклад робить усе можливе, щоб підтримати наших воїнів і наблизити перемогу. Tomato.ua розповість детальніше про гуманітарну допомогу.

Київський заклад М’ясторія разом із партнерами докладає усіх зусиль, щоб у нас було щасливе майбутнє. Команда безкоштовно готує обіди для ЗСУ, тероборони і всіх, хто потребує допомоги.

Годуємо ЗСУ та тероборону Києва💙💛

М’ясторія разом із Наша Ряба допомагає тим, що вміє найкраще🥩

Сьогодні ми не зупиняємося, а навпаки робимо все можливе, щоб у нас було світле завтра. І для цього 2 успішних українських бренди об’єднуються задля допомоги ЗСУ, постраждалим і мешканцям Києва.

Сила у єдності🤝

Віримо. Боремось. Перемагаємо🇺🇦

М’ясторія також дякує партнерам StudioPack:

Завдяки вам у нас є можливість спакувати більш 25000 порцій нуженним і ЗСУ.

Продовжуємо йти разом до перемоги!

Заклад щиро дякує захисникам і захисницям:

Ми віримо в мирне небо над Україною і знаємо, що перемога буде за нами. На нашій стороні правда, а країну-агресора, яка розпочала війну та винищення українців – темрява.

Ми безмежно вдячні нашим захисникам і захисницям ЗСУ та тероборони за відвагу та героїзм, яких наша країна особливо зараз потребує🇺🇦

Завдяки вам ми стали символом мужності, стійкості, героїзму та справедливості. Завдяки вам весь світ тепер назавжди запам’ятає шлях російського воєнного корабля.

Майбутня перемога попереду!

А тим часом наша боротьба в тилу заради перемоги триває. Гуманітарна допомога продовжується🫶🏻

🇺🇦Перемога за нами! Слава Україні! ✊🏻💙💛

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу під час війни вчасно!

Кавова тусовка в CoffeeMan у Сумах: благодійні заходи на підтримку ЗСУ

Поделиться: