Поки у Львові погода нагадує теплу весну, львівські заклади проводять винні фестивалі з танцями і музикою. У суботу та неділю їх буде чимало. Куди піти у Львові на ці вихідні знає Tomato.ua. У цій підбірці Lviv Cheese and Wine Festival, Староєврейська. Food Street, Чотири Чебуреки. Prosecco Bar

Куди піти у Львові на ці вихідні, щоб провести останні теплі дні

П’ятниця, 18 жовтня

У п’ятницю розпочинається Свято Сиру і Вина — Grape Stomp Ukraine Championship / Велика Давильня Винограду. Якщо ви ніколи не пробувати давати в бочках виноград на вино — це ваш шанс. Такі святкування львів’яни проводять кожного року. Початок 18 жовтня, о 14:00 год в Палаці Потоцьких. Ціна квитка — 50-100 грн. Організатор події — Lviv Cheese and Wine Festival.

куди піти у Львові

Субота, 19 жовтня

У субота відбудеться дегустація вин від Івана Плачкова. Засновника та співвласника сімейної виноробні «Колоніст». Ви зможете скуштувати вино з семи позицій, серед них «Біссер» 2017 року, 18 місяців витримки, ігристе, витримане, брюст біле. Або ж кабарне мерло «Висока гама» 2016 року, витримка 14 місяців, сухе червоне. Початок о 19:00 в Палаці Потоцьких. Вартість квитка на дегустацію — 500 грн.

куди піти у Львові на вихідні

На вулиці Староєврейській о 12.00 год розпочинається свято глінтвейну, яке відкриє новий осінній сезон. З цього дня у кожному закладі варто замовляти не смузі, а теплий глінтвейн з корицею. Подію організовує спільнота «Староєврейська. Food Street».

куди піти у Львові

У Чотири Чебуреки. Prosecco Bar на вихідних стартують щасливі години з коктейлями. Будь-який напій із меню Specialty Coctails зі знижкою -10% з 17:00 до 19:00.

куди піти у Львові

Неділя, 20 жовтня

Tomato.ua у неділю радить піти на День Львівського Сирника, у Палаці Потоцьких. Усіх будуть пригощати величезним сирником, який приготований з любов’ю та за традиційним львівським рецептом. Початок о 14:00, ціна квитка — 50-100 грн. Подія відбудеться в рамках Lviv Cheese and Wine Festival.

Організатори Свята Сиру і Вина розкажуть вам, що чотири століття тому клімат у Львові був настільки теплим, що виноградники на південних схилах Високого Замку, Личакова, а потім — на пагорбах Кайзервальду, аж до Винників, давали львів’янам щорічно більше сотні бочок вина.

А також…

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, щоб дізнаватися усі подробиці про наші розіграші, світ їжі та ресторанів.

Поделиться:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *