Містер Кіт – пухнастий улюбленець фуд-блогера Сергія Стояна. У мирний час хлопець разом із котом ведуть кулінарне шоу для практичних людей Кііт. А зараз блогеру доводиться займатися пошуком тваринки – котик зник. Tomato.ua розповість детальніше про пошуки Містера Кота.

Кііт – кулінарне шоу з різноманітними цікавими рецептами на кожен день. Tomato.ua поділився одним із них – рецептом шаурми в домашніх умовах.

Шоу Кііт неможливо уявити без самого котика, на честь якого шоу і отримало назву.

Містер Кіт – улюбленець публіки. Він гарненький, кудлатий і просто чарівний.

Коли почалася війна, Кіт і Сергій підтримували одне одного і трималися разом. Але одного дня котик злякався і втік від вибухів. Сталося це у Ворзелі. З того часу вже пройшло півтора місяці, але, на жаль, тваринку так і не вдалося знайти.

Сергій витрачає зароблені кошти на допомогу ЗСУ, їжу та пошуки Кота у Ворзелі та на Київщині:

Тримайся, друже. Я поряд.

Блогеру активно допомагають усі небайдужі.

Без Містера Кота кулінарний youtube-канал Кііт не має ніякого значення. Ми приєднуємося до автора проєкту Сергія Стояна та звертаємося до всіх небайдужих по допомогу:

Хто має можливість допомогти – буду щиро вдячний. Хто побачить – прихистіть, або хоча б нагодуйте! Репости допоможуть також, я певен.

Ви можете показати друзям і знайомим фотографії Кота. Він великий, його легко впізнати. Його характерна «М» має вид тризуба.

Українці активно рятують тваринок, які загубилися. Якщо ви володієте інформацією – напишіть Сергію.

Деталі про пошуки, контакти Сергія та інформацію про котика можна знайти на сторінці в Instagram.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Ви ж знаєте, що українці нікого не залишать у біді, у тому числі, тваринок. Мережу заполонили милі відео та фото волонтерів і захисників з тваринками.

У різних містах країни працюють зоопатрулі, спеціальні служби, волонтери, допомагають усі небайдужі.

Разом ми зможемо знайти Містера Кота!???

Ми в цьому впевнені!

Разом ми сила: ресторан М’ясо Вино та Кіно пригощає безкоштовними обідами в Києві