Головна / Ресторани вегетаріанської кухні в місті Києві

Ресторани вегетаріанської кухні в місті Києві

Хінкалі
Київ, пр. Генерала Ватутіна 2
пн-чт 11:00-22:00, пт-вс 10:00-22:00
Київ, пр. Генерала Ватутіна 2
Середній чек: $$$$

Сьогодні й завжди було правильно і модно стежити за своїм здоров'ям. Якщо ви віддаєте перевагу харчуватися виключно здоровою їжею рослинного походження, тоді ви напевно є шанувальником вегетаріанської кухні. Сьогодні вегетаріанські страви вважають найбільш корисними. З кожним днем з'являються все нові рослинні продукти та інгредієнти, які збагачують меню вегетаріанців і покращують смакові якості таких страв.

Чому багато хто воліє вегетаріанську кухню?

Вегетаріанська кухня стала настільки популярною, що практично в кожному місті є ресторани, кафе і бари, де можна вибрати різні страви, у складі яких немає м'яса або риби. Одним з основних плюсів такої кулінарії вважається той факт, що вегетаріанська кухня увібрала в себе всі популярні інтернаціональні рецепти, замінивши при цьому продукти тваринного походження на рослинні компоненти.

Основною відмінною характеристикою страв, приготованих для вегетаріанців, є їх склад. У таких стравах відсутні м'ясо, риба, яйця, кисломолочні продукти. В основному серед інгредієнтів найбільш часто вживаними є злаки, бобові, гриби, різні овочі й фрукти, гриби, горіхи та приправи. Завдяки правильно підібраним спеціям готуються апетитні й ситні страви.

Шанувальників вегетаріанської кухні в Києві стає з кожним роком все більше. Для когось це спосіб життя, хтось прагне схуднути й стежить за своєю фігурою. Також, вегетаріанцями стають ті, кому небайдуже життя тварин. Є й ті, хто ретельно стежити за своїм здоров'ям, збалансованим і правильним харчуванням.

Як обрати вегетаріанський ресторан у Києві?

Хочете стати вегетаріанцем або вже багато років харчуєтеся рослинною їжею? За допомогою Tomato.ua ви завжди зможете швидко підібрати кафе або ресторан, який знаходиться поруч з вами, де вам запропонують широкий асортимент страв вегетаріанської кулінарії. На сайті можна підібрати такий заклад, де подадуть ситні сніданки з корисних злаків, запропонують комплексні бізнес-ланчі, приготують сімейну вечерю з кількома стравами й смачними десертами.

За допомогою сайту кожен зможе вибрати ресторан вегетаріанської кухні за такими параметрами:

• Локація закладу на карті Києва
  • Тип закладу – ресторан, кафе, бар, кондитерська
  • Рейтинг та відгуки відвідувачів
  • Наявність додаткових послуг у закладі – караоке, служба доставляння, жива музика, кальян, дитяче меню, літня тераса, більярд, майданчик для танців, кейтеринг.

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!