Ресторан Queen (Квін)

Queen
4
Київ, Набережне шосе 25
4
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки
Все фотографии
Ресторан Queen (Квін)
Київ, Набережне шосе 25
Київ, Набережне шосе 25
+38 067 011 1115
Дніпро
Середній чек: 
$$$$
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки
Опис
«QUEEN» – це ресторанний комплекс в Києві, представлений міжнародним ресторанним холдингом «Bulldozer Group». Комплекс стоїть на Набережному шосе і включає в себе lobby bar, ресторан на другому поверсі, караоке, ресторан «Ballroom» на третьому поверсі «Secret place - De Sad». «Lobby bar» являє собою затишний камінний зал з великими вікнами й баром, де можна замовити різноманітні коктейлі, викурити сигару або покурити кальян. Ресторан «QUEEN» виконано в стилі ф'южн. Високі стелі, квіткові компози...

«QUEEN» – це ресторанний комплекс в Києві, представлений міжнародним ресторанним холдингом «Bulldozer Group».

Комплекс стоїть на Набережному шосе і включає в себе lobby bar, ресторан на другому поверсі, караоке, ресторан «Ballroom» на третьому поверсі «Secret place - De Sad». «Lobby bar» являє собою затишний камінний зал з великими вікнами й баром, де можна замовити різноманітні коктейлі, викурити сигару або покурити кальян.

Ресторан «QUEEN» виконано в стилі ф'южн. Високі стелі, квіткові композиції та величезні панорамні вікна створюють комфортну атмосферу як для ділового обіду, зустрічі з друзями, а так і для романтичної вечері.

Гордістю ресторану вважаються дві відкриті шоу-кухні, де гості можуть спостерігати за процесом приготування страв, італійська та російська дров'яні печі, й льодовик зі свіжими морепродуктами.

Шеф-кухар комплексу «QUEEN» Володимир Болібрух і бренд-шеф мережі «Bulldozer Group Ukraine» Сергій Юрчишин розробили меню, в якому представлено європейську та італійську кухні, а також грецький крудо бар.

Крім цього, гості знайдуть окрему винну кімнату, в якій представлена ​​колекція з різних куточків світу. Вина спеціально підбиралися для гармонійного поєднання зі стравами ресторану.

Караоке зал в комплексі «QUEEN» працює щодня з 23:00. Тут ви можете відчути себе справжніми суперзірками й заспівати улюблених пісень, насолодитися професійним звучанням та атмосферою вечора.

Ресторан «Ballroom» візуально поділений на основну зону, VIP-зону і видову терасу з панорамним виглядом на Дніпро. У ресторані багато світла і зелені. У меню представлені страви авторської, японської та української кухонь.

Крім цього, «Ballroom» представляє собою концерт хол, обладнаний сценою з професійною звуковою та світловою апаратурою і кріпленнями для акробатичних трюків.

У ресторані «Ballroom» проходять виступи топових артистів, а також авторські Dinner Show.

Сайт:
Читать статьи о ресторане
26.02.20
922
Киев , Куда пойти в Киеве
8 марта в ресторане – куда пойти в Киеве
19.12.19
332
Киев , Куда пойти в выходные в Киеве , Куда пойти в Киеве
Куда пойти в Киеве в эти выходные
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!