Ресторан China Ma

China Ma
?
Київ, вул. Георгія Кірпи 5б
?
Все фотографии
Ресторан China Ma
Київ, вул. Георгія Кірпи 5б
Київ, вул. Георгія Кірпи 5б
+38 068 263 8888
Вокзальна
Кухня:  Китайська
Середній чек: 
$$$$
Опис
«China Ma» – це ресторан китайської кухні, який розмістився на вулиці Георгія Кірпи, навпроти Південного вокзалу в Києві. Заклад займає два поверхи й працює в торговому центрі «Terminal Food». Лаконічний інтер'єр приміщення дизайнери виконали в сучасному стилі й витримали в теплій пісочній колірній гамі. У розпорядженні відвідувачів зали з затишними обідніми зонами, а також контактна барна стойка. Особливістю ресторану «China Ma» вважається відкрита кухня, де гості можуть на власні очі спостер...

«China Ma» – це ресторан китайської кухні, який розмістився на вулиці Георгія Кірпи, навпроти Південного вокзалу в Києві.

Заклад займає два поверхи й працює в торговому центрі «Terminal Food». Лаконічний інтер'єр приміщення дизайнери виконали в сучасному стилі й витримали в теплій пісочній колірній гамі.

У розпорядженні відвідувачів зали з затишними обідніми зонами, а також контактна барна стойка.

Особливістю ресторану «China Ma» вважається відкрита кухня, де гості можуть на власні очі спостерігати процес приготування замовлених страв.

У меню переважають популярні страви китайської кулінарії. Кухарі готують димсами з різними начинками, спринг-роли, локшину WOK, парові булочки Бань Бао, перші й гарячі страви, соуси, десерти.

Серед коронних страв закладу відзначають свинину в кисло-солодкому соусі й качку по-пекінськи.

Читать статьи о ресторане
22.02.23
602
Київ , Куди піти у вихідні у Києві , Куди піти у Києві
Куди піти у Києві: афіша подій у закладах столиці 23 – 26 лютого
23.12.21
734
Київ , Куди піти у вихідні у Києві , Куди піти у Києві
Куди піти у Києві в останні вихідні 2021 року
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!