Головна / Каталог закладів у місті Київ / Ресторан Дніпровська Рів'єра

Ресторан Дніпровська Рів'єра

Дніпровська Рів'єра
4
Київ, вул. Лютнєва 58К
4
Все фотографии
Ресторан Дніпровська Рів'єра
Київ, вул. Лютнєва 58К
Київ, вул. Лютнєва 58К
+38 067 307 1777
Середній чек: 
$$$$
Опис
У мальовничому місці Києва, на Жуковському острові, розкинувся комплекс відпочинку «Dniprovska Riviera». У складі комплексу працює однойменний ресторан, видова тераса та пляж. На першому поверсі «Dniprovska Riviera» знаходиться зал зі сценою, розрахований на банкет для 50 осіб і фуршет для 80 осіб. Також тут є тераса з мальовничим краєвидом. На другому поверсі знаходиться зал для банкетів, оформлений у середземноморському стилі. Тут є камін та тераса, з якої відкривається розкішна панорама на...

У мальовничому місці Києва, на Жуковському острові, розкинувся комплекс відпочинку «Dniprovska Riviera». У складі комплексу працює однойменний ресторан, видова тераса та пляж.

На першому поверсі «Dniprovska Riviera» знаходиться зал зі сценою, розрахований на банкет для 50 осіб і фуршет для 80 осіб. Також тут є тераса з мальовничим краєвидом.

На другому поверсі знаходиться зал для банкетів, оформлений у середземноморському стилі. Тут є камін та тераса, з якої відкривається розкішна панорама на Дніпро. Зал розрахований на 200 осіб та у режимі фуршету може прийняти 300 осіб.

Також у розпорядженні гостей понтон на воді з мальовничим краєвидом. Локація дозволяє вмістити 25-50 осіб, а на фуршет – до 80 осіб.

У літню пору гості можуть відпочити на пляжі, де є бунгало і великий басейн. Для дітей передбачений окремий майданчик з батутами та басейном.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!