Головна / Ресторани / Дніпровська Рів'єра

Ресторан Дніпровська Рів'єра

Дніпровська Рів'єра
4
Київ, вул. Лютнєва 58К
4
Все фотографии
Ресторан Дніпровська Рів'єра
Київ, вул. Лютнєва 58К
Київ, вул. Лютнєва 58К
+38 067 307 1777
Середній чек: 
$$$$
Опис
У мальовничому місці Києва, на Жуковському острові, розкинувся комплекс відпочинку «Dniprovska Riviera», у складі якого працює однойменний ресторан. У розпорядженні гостей закрита тераса з виглядом на Дніпро і в теплу пору року на території закладу працюють тридцять наметів. Для організації бенкетів передбачений просторий бенкетний зал для 200 гостей з панорамними вікнами, концерт-хол на воді та спеціальне бенкетне меню. На кухні ресторану «Dniprovska Riviera» керують одразу два шефи – Олег Слав...

У мальовничому місці Києва, на Жуковському острові, розкинувся комплекс відпочинку «Dniprovska Riviera», у складі якого працює однойменний ресторан.

У розпорядженні гостей закрита тераса з виглядом на Дніпро і в теплу пору року на території закладу працюють тридцять наметів. Для організації бенкетів передбачений просторий бенкетний зал для 200 гостей з панорамними вікнами, концерт-хол на воді та спеціальне бенкетне меню.

На кухні ресторану «Dniprovska Riviera» керують одразу два шефи – Олег Славинський і Азат Мікаелян. У меню представлені традиційні та авторські страви середземноморської, європейської, кавказької, української та японської кухонь.

Інтер'єр закладу оформлений у стилі сучасної класики й доповнений панорамними вікнами з виглядом на простори Дніпра.

У літню пору гості можуть відпочити на пляжі, де є бунгало і великий басейн. Для дітей передбачений окремий майданчик з гірками й басейном з м'яких куль.

Вечорами лунає жива музика і грають діджеї, регулярно проходять шоу-програми та бенкети.

Читать статьи о ресторане
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!