LA П’ЄЦ – українська піцерія, заснована у Львові. Компанія веде соціально-відповідальний бізнес. Коли почалася війна, команда LA П’ЄЦ не змогла стояти осторонь. Допомагати захисникам вирішили різними способами. Tomato.ua розповість детальніше.

Ще до початку війни заклад LA П’ЄЦ вирішив зібрати півмільйона на допомогу армії. Зробити це планували саме 24 лютого, але саме в цей день росія напала на Україну, і почалася війна. Кошти все ж вирішили збирати.

За день за допомогою продажу віртуальної піци заклад зібрав 200 тисяч гривень і перерахував їх у фонд Повернись живим.

За кілька днів виробництва перетворили на пункти прийому їжі. А на кухні почали готувати страви для військових, тероборони, волонтерів і переселенців.

Через місяць після початку війни LA П’ЄЦ опублікував коротенький звіт у Instagram.

Перший місяць війни в цифрах:

• безкоштовно доставили приблизно 6500 піц;
  • доставили для ТрО 3000 піц;
  • доставили волонтерам 3000 піц;
  • переселенцям – 500 піц;
  • зібрали на харчування військових близько 70000 гривень завдяки «віртуальній піці»;
  • приготували 9000 обідів для військових;
  • купили пікап та медикаменти на 800000 гривень – на це витратили заощадження з минулого року.

Після першого місяця LA П’ЄЦ не зупиняється.

Купили бандеробус для захисників на переодову, пофарбували його з білого у камуфляж, обладнали спальні місця для хлопців і дівчат з ЗСУ, зібрали смачненьку і не тільки провізію.

І, звісно ж, наблизили перемогу України ще на один день ?? Так тримати, лап‘єцики!

11 квітня LA П’ЄЦ запустив у продаж Мерч. Ви можете придбати тематичну футболку (Степан Пантера, Слава Україні!, Доброго вечора, ми з України, Арестович, подзвони мені, Я не паляниця ? та інші) за 400 грн.

Обирайте принт свого серця.

Увесь прибуток з продажу футболок переказують на потреби ЗСУ, а саме на транспорт і тепловізори. За допомогою першого лап’єціонального мерчу вдалося зібрати 16400 гривень. Мета – зібрати необхідну суму на автомобіль для ЗСУ.

Дякуємо, лап’єцики!

Все буде добре!??