Львов

У Львові з’явилася піца для чотирилапих – потіште своїх пухнастиків і допоможіть тваринкам, врятованим із зони бойових дій. Tomato.ua розповість про благодійну ініціативу.

1708 pizza di Napoli – мережа демократичних міських кафе нового покоління з pet friendly концептом. Один із закладів розташувався у Львові. Тут запустили піцу для чотирилапих. Це ідеальна пропозиція для прихильників натурального раціону. Піцу для пухнастиків готують із гречаного борошна та курячої печінки. З інгредієнтів також додають шпинат, куряче філе, печені томати та яблука.

Піца не лише натуральна, але й благодійна.

Мета нової ініціативи – привернути увагу до львівського притулку «Домівки врятованих тварин». З початку війни волонтери евакуювали вже близько 5 тисяч тварин із зони бойових дій.

30 грудня міське кафе 1708 pizza di Napoli перерахує весь прибуток із продажу Dog’s pizza на потреби фонду.

«Домівка врятованих тварин» благодійний фонд, що займається порятунком тварин, які постраждали він рук людини або за інших обставин. До початку повномасштабного вторгнення пріоритетом були дикі, хижі та копитні тварини. У час війни фонд допомагає усім тваринкам, які цього потребують. Зокрема, евакуюють тварин із зони бойових дій. Львівський притулок функціоную виключно за кошти донатів небайдужих людей.

Долучайтеся до допомоги!

Допомагайте тваринкам, захисникам, волонтерами і всім, хто цього потребує! 💙💛

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу під час війни вчасно!

Ресторани з генераторами: перелік цікавих місць у Києві

Поделиться:
Показать все

Читать статьи о Буковель

Показать Все Показать все

Читать статьи о Куда пойти

Показать Все Показать все

Читать статьи о Куда пойти во Львове

Показать Все Показать все

Читать статьи о Львов

Показать Все