Переглядів: 1969 Час на прочитання: 3 хв
Харьков

З початку війни ресторани Мафія та Якіторія безкоштовно готують у Харкові. Заклади створили Гуманітарні ресторани. Допомагають ЗСУ, теробороні, медикам, пожежникам, лікарям, діткам, жителям міста та всім, хто потребує. Приготували вже більше мільйона страв. Tomato.ua розповість детальніше про волонтерську діяльність і допомогу під час війни.

Ресторани Mafia та Якіторія щодня готують десятки тисяч обідів для наших людей. Кожного дня ви можете отримати безкоштовний обід в одному з Гуманітарних ресторанів у Харкові, Якщо у вас є така потреба ?

Партнером харківських закладів стала організація World Central Kitchen, яка активно забезпечує їжею у відповідь на гуманітарні, кліматичні та громадські кризи. Заснована у 2010 році шеф-кухарем Хосе Андресом. Компанія допомогла понад 70 мільйонами свіжих страв людям, які постраждали від стихійного лиха та інших криз у всьому світі ?

Наразі організація активно займається забезпеченням їжею захисників і людей, які постраждали від війни в Україні.

Дякуємо нашим партнерам WCK за можливість допомагати тим, хто цього потребує?

Заклади також дякують іншим партнерам, які допомагають із продуктами, посудом, логістикою і т.д.:

Наша команда з жагою в очах та силою в руках кожен день чарує над приготуванням смачних обідів?

Ми можемо це робити завдяки допомозі наших партнерів, які відгукнулися і тепер щоденно пліч-о-пліч з нами?

За 90 днів війни команда приготувала та роздала більше 1.1 млн обідів в 11 містах України.

На цьому заклади не зупиняються і продовжують готувати обіди вже 97-ий день поспіль.

Якщо ви знаходитеся в Харкові та у вас або ваших друзів, рідних, знайомих, сусідів є потреба в отриманні обідів, завітайте за адресами:

• Ресторан Мафія Харків

? пр-т Людвіка Свободи, 48 г

(067 546 43 41)

• Ресторан Якіторія Харків

? пр-т Тракторобудівників, 59/56, ТРК «Україна»

(067 572 56 44)

Головна цінність кожної країни – це її люди, саме тому треба допомагати їм??

Щодня завдяки благодійним фондам і волонтерським організаціям підтримку отримують десятки тисяч українців: люди похилого віку, вимушені переселенці, сім‘ї з дітками, поранені, ті хто знаходяться в лікарнях?

Мафія та Якіторія звертається до волонтерів, фондів, штабів і організацій:

Якщо ви займаєтесь допомогою іншим людям, напишіть нам, допомагати разом легше??

Разом до перемоги??

Боротьба в тилу заради перемоги: М’ясторія готує для захисників у Києві

Читати статті про Куда пойти в Харькове

Читати статті про Харьков