Одесса

Ресторан Chili в Одесі запрошує найменших жителів і гостей міста на кулінарний майстер-клас. Подія відбудеться у рамках програми Школа юних кухарів від закладу. Tomato.ua розповість детальніше про подію для хлопчиків і дівчаток.

26 та 27 березня (субота та неділя) відбудеться майстер-клас з приготування піци для маленьких кухарів у ресторані Chili в Одесі.

У цей складний для всіх нас час важливо давати можливість відпочити від новин, складнощів наших реалій і дарувати собі хвилинку позитиву.

Особливо це важливо для діток, адже так хочеться оточувати їх добрими словами, убезпечити від страшних подій довкола.

Тому цієї неділі Chili знову подарує можливість діткам поринути в цікаве дозвілля, а вам відволіктися і подумки відпочити.

Школа юних кухарів подарує діткам яскраві враження та цікавий досвід. Безкоштовний дитячий майстер-клас з приготування піци розпочнеться об 11:30.

Кількість місць обмежена, для запису пишіть у Дірект ♥️

Увага: на суботу всі місця вже зайняті. Заклад дякує учасникам, а на всіх бажаючих чекають у неділю! Поспішайте забронювати місце!

Участь безкоштовна.

З турботою про вас, ваш Chili ❤️

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська оголосили благодійний продаж електронної книги «100 рецептів на кожен день»

Читати статті про Анонсы

Читати статті про Куда пойти в Одессе